Eresin Hotel Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Eresin_Hotels

Eresin Hotel personel alımı yapacak!

Eresin Hotel iş başvurusu yaparak sizde Eresin Hotel’ın gücünden güç alabilirsiniz. Eresin Hotel personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Eresin Hotel eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Eresin Hotel insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İstanbul… Eşsiz güzelliği ve Asya ile Avrupa’yı buluşturan coğrafi konumuyla, yüzyıllar boyu büyük imparatorluklara başkentlik etmiş bir kent. Ve bu değerleri geçmişten günümüze koruyarak taşıyan, eserlere çağdaş bir yorum getiren bir mekan… Eresin Topkapı Hotel.

ERESİN Topkapı Hotel, İstanbul’un; ticaret, turizm ve kongre merkezi olarak artmakta olan önemiyle birlikte, doğan özel hizmet ihtiyacının karşılanmasındaki boşluğu doldurmaktadır.

ERESİN Topkapı Hotel, suite’ler dahil toplam 247 odaya sahiptir. 1 kral dairesi, 2 deluxe suite, 9 junior suite, 6 corner room, 155 twin room, 71 french room ve 3 single room.

Ayrıca, içinde yarı olimpik bir kapalı yüzme havuzu olan Sağlık Kulübü, 2 kongre merkezi, toplantı/seminer salonları, balo salonu, sergi alanları, restoran ve bar’lar bulunmaktadır.

Atatürk Havalimanı’na 10 km, şehrin alışveriş merkezi, Kapalı Çarşı, Süleymaniye Camii, Sultanahmet Camii, Topkapı Sarayı ve Müzesi’ne yalnızca 3 km uzaklıktadır.

Başvurmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*