Erciyes Anadolu Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2020


Erciyes Anadolu Holding Personel Alımı ve İş İlanları

Boydak Holding, 1957 yılında Kayseri’de bir mobilya atölyesinde kurulmuştur. İlerleyen yıllarda İstikbal, Bellona ve Mondihome olarak tanıyacağımız markalar Boydak Holding ismi arkasında kurulmuştur. Mobilya sektöründe gösterdiği başarıyı diğer sektörlere de taşımayı hedeflemişlerdir. Bu amaçla 1974’te HES Kablo A.Ş kurulmuştur. Daha sonraki süreçlerde tekstilde Boyteks, enerjide Boyçelik, lojistikte Boytrans gibi şirketler de kurulmuştur. Boydak Holding 2019 yılında isim değiştirerek Erciyes Anadolu Holding olarak anılmaya başlanmıştır.

Resmi verilere 10.158 mavi yaka çalışan olmak üzere toplam 12.897 personelin istihdamı Erciyes Anadolu Holding tarafından sağlanmaktadır. Holding, 2019 yılında 11,2 milyar TL ciroya ulaşarak son yıllardaki başarısını sürdürmüştür.

Erciyes Anadolu Holding İş İlanları

Erciyes Anadolu Holding bünyesinde her sektörden şirket barındırdığı için çok geniş bir istihdam alanı yaratmaktadır. Çalışanlarına sağladığı yan haklar, holdinge bağlı çalışmayı cazip kılmaktadır. Ulaştığımız bilgiler doğrultusunda Erciyes Anadolu Holding çalışanlarına özel sağlık sigortası hakkı sunmaktadır.


Buna ek olarak belirli dönemlerde erzak yardımı yaptığı da öğrendiğimiz bilgiler arasındadır. Holdinge bağlı şirketlerde hafta içi 08:00-18:00 arası mesai saati olarak uygulanmaktadır. Vardiyalı personel hariç hafta sonu tatildir.

Nasıl Başvurulur?

Holdingin web sitesini incelediğimizde iş ilanları ve başvuruları için oluşturulmuş bir web sayfası olduğunu gördük. Buraya tıklayarak ilgili web sitesine gidebilirsiniz.

 1. Siteye kaydolup giriş yapın.
 2. Özgeçmişinizi hazırlayın.
 3. Arama kısmına holdingin adını yazarak iş ilanlarına ulaşın.
 4. İlana tıklayıp başvur butonuna basın.

Başvurunuzu gönderirken ön yazı ekleyerek işe uygunluğunuzu anlatmayı ihmal etmeyin.

Erciyes Anadolu Holding Açık Pozisyonlar

 • Veri Tabanı Yöneticisi – Kayseri: Veri tabanı yönetim plan, politika ve prosedürünü uygulamak ve ilişkisel veri tabanı sistemlerini yönetmekten sorumludur.
 • E-Ticaret Uzman Yardımcısı – Kayseri: Holdinge ait e-ticaret sitelerinde ihtiyaç duyulan tüm kreatiflerin belirlenen zaman planına uyularak hazırlanmasından sorumludur.
 • Yazılım Geliştirme Uzmanı – Kayseri: SAP Fiori uygulamalarının geliştirilmesinden sorumludur.
 • Sistem Destek Uzman Yardımcısı – Kayseri: Donanım, işletim ve ağ sistemlerinin yönetilmesi, sunucu ve istemcinin operasyonel olarak yönetiminden sorumludur.
 • Finans Uzman Yardımcısı- Kayseri: Günlük finansman programını hazırlamak ve ödeme dengesini oluşturmaktan sorumludur.
 • Kurumsal İş Zekası Uzman Yardımcısı – Kayseri: Şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik rapor tasarımları geliştirilmesi ve bakımından sorumludur.

4 yorum

 1. Merhaba ben tanju 25 yıllık agır vasıta şöförüyüm 8 yıldır çeşitli yerlerde baş şöför vede araç sevk görevlisi olarak çalıştım yurtdışı deneyimim var libya iran ırak azarbaycan türkmenistan gibi çeşitli yerlerde bulundum sizinlede yurtdışında çalışmak isterim.. tel:0 535 935 01 30

 2. Merhabalar Ben Ebubekir Coşkun önlisans mezunuyum. 16 yıldır mekanik bakım onarım ustası formenliği ve şef yardımcılığı olarak görevlerde çalıştım. Makinaların bakımı onarımı hidrolik ve pnomatik sistemlerın bakım arıza ve onarımı, elektrikli ark kaynağı, kompresör bakımları makina imalat montaj ve kurulumları, proje okuma gibi işleri yapabilmekteyim. Fabrikanızda çalışmaya uygun görüldüğüm takdirde evimi taşımamda hiçbir engel yoktur. MYK belgem bulunmaktadır.

  • Merhabalar Ben Ebubekir Coşkun önlisans mezunuyum. 16 yıldır mekanik bakım onarım ustası formenliği ve şef yardımcılığı olarak görevlerde çalıştım. Makinaların bakımı onarımı hidrolik ve pnomatik sistemlerın bakım arıza ve onarımı, elektrikli ark kaynağı, kompresör bakımları makina imalat montaj ve kurulumları, proje okuma gibi işleri yapabilmekteyim. Fabrikanızda çalışmaya uygun görüldüğüm takdirde evimi taşımamda hiçbir engel yoktur. MYK belgem bulunmaktadır. İletişim telefon numaram 0 532 450 22 54

 3. Merhabalar Ben Ebubekir Coşkun önlisans mezunuyum. 16 yıldır mekanik bakım onarım ustası formenliği ve şef yardımcılığı olarak görevlerde çalıştım. Makinaların bakımı onarımı hidrolik ve pnomatik sistemlerın bakım arıza ve onarımı, elektrikli ark kaynağı, kompresör bakımları makina imalat montaj ve kurulumları, proje okuma gibi işleri yapabilmekteyim. Fabrikanızda çalışmaya uygun görüldüğüm takdirde evimi taşımamda hiçbir engel yoktur. MYK belgem bulunmaktadır. İletişim telefonum : 0 532 450 22 54

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*