Eras Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Eras Holding personel alımı yapacak!

Eras Holding iş başvurusu yaparak sizde Eras Holding’ın gücünden güç alabilirsiniz. Eras Holding personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Eras Holding eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Eras Holding insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Hayat Amacımız

Eras Holding A.Ş bünyemizde bulunan şirketlerimizin faaliyetlerini başarı ile yürüterek, Türkiye ve Uluslar arası platformlarda tercih edilen kuruluşlar olmalarını sağlamaktır.

Gelecek Hayalimiz

Ülke ihtiyaçlarına katkıda bulunmak için, Eras Holding A.Ş bünyesinde faaliyet gösteren şirketlerimizin rekabet koşulları çerçevesinde, ortaklarımız, personelimiz ve müşterilerimiz arasında mevcut işbirliği ruhunu geliştirerek, yeni pazarlara ulaşmasını sağlamaktır.

İş gücünde kalite kavramını esas alan ve iş gücü performansını modern yönetim tekniği doğrultusunda artırmayı öngören bu çalışma Prosedürü; değişen durum ve koşullara uyarlanarak sürekli genişletilmek üzere Eras Holding A.Ş bünyesinde bütün işletmelerdeki iş yürütme ve çalışma alanlarını kapsamaktadır.

Eras Holding A.Ş’ye bağlı şirketler gücünü temel ilkeler olan çalışkanlık ve dürüstlükten, Vatan aşkından ve topluma hizmet bilincinden, bu bilince güvenen insanımızın desteğinden almaktadır.

İnsanımıza en iyisi yakışır, ilkesinden hareketle yıllar boyunca yöneticilerimizin ve personelimizin dürüstlükle mayalanıp özenle ürettikleri çağdaş hizmetlerle gurur duyuyoruz. Hizmetlerimize devam ederken çağın gerektirdiği akıl ve teknolojiden azami şekilde istifade etmeli, şirketlerimizi bulunduğu noktadan her an daha ileri götürmeliyiz.

Bunu yaparken ilkelerimizden taviz vermemeli, durumumuzu bozmamalı, öz saygımızı yitirmemeli, haksız yarar ve kuşku uyandıran işlerden elde edilen başarıları kabul etmemeliyiz.

Başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*