İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Er-Bakır Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Er-Bakır Personel Alımı Yapacak

Er-Bakır’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Er-Bakır bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Er-Bakır personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

er bakir personel alımı

Firma Hakkında

1937 yılından itibaren Denizli Kale İçi Bakırcılar Çarşısında el becerisi ile kazan, tencere, sini gibi evlerde kullanılan bakır mamulleri üreticisi olan Nuri Erikoğlu, 1981 yılında elektrik kablolarındaki bakır telleri üretmek amacıyla Denizli’de Er-Bakır’ı kurmuştur.

Er-Bakır, çağdaş yönetim sistemlerini uygulayarak, dünyadaki bakır İletken kullanan sektörlere kaliteli ürün ve hizmetler sunarak paydaşlar için değer yaratmak hedefindedir. Bu hedef kapsamında personel alımı yapmayı planlayan Er-Bakır kadrosunda çalışmak isteyen personel adayları için müjde niteliğinde bir iş ilanı yayınladı.

Kadrosuna arge mühendisi, forklift operatörü, tel çekme üretim operatörü gibi deneyimli, deneyimsiz ve engelli personel alacak olan şirket, bu personellerine 3.000 TL ve üzerinde maaşlar verecek. Ayrıca maaşlara ek olarak performansa dayalı prim ödemesi de yapan şirket, çalışanları ve aileleri için bazı sosyal ve yan haklar da sağlamaktadır.

Er-Bakır İş İlanları

Vizyonunu 10 yıl içinde, küresel ölçekte, iletken ve bağlantılı sektörlerde, yenilikçi, yönlendirici ve tercih edilen, hedef ürünler ve pazarlarda lider olmak olarak açıklayan şirket, internet sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanında bu hedef doğrultusunda özveri ve kararlılıkla çalışabilecek nitelikte personelleri kadrosuna alacağını belirtti.

Açık Pozisyonlar

  • Arge Mühendisi
  • Üretim Mühendisi
  • Forklit Operatörü
  • Genel Başvuru
  • Engelli Personel

Er-Bakır İş Başvurusu Formu

Er-Bakır iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Er-Bakır personeli olmak isteyenlerin şirketin resmi internet sitesi insan kaynakları bölümü üzerinden iş ilanlarını takip etmeleri ve kendilerine uygun olan birimleri için iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Kurum kriterlerine uygun görülen adaylarla insan kaynakları yetkilileri iletişime geçmekte ve personel adayları çeşitli mülakat aşamalarına tabi tutulmaktadır.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir