Emet Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

Kütahya’da bulunan Emet Devlet Hastanesi, 1920 yılında kurulmuştur. Köklü bir geçmişe sahip olan kurum, o günden bu yana büyük gelişmelere tanıklık etmiş, hastalara her zaman en güncel tanı, teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulamıştır.

Ancak ihtiyaçları kapsamında, yeni hastanesine 1975 senesinde geçmiştir. Bu 9916 metrekare arsa alanına sahiptir. Kapalı alanı ise 3491 metrekaredir. 50 yataklı olan kurum, 2005’te Eski SSK Hastanesi ile birleşmiş, böylece yatak sayısı 75’e yükselmiştir. Adı 2018 yılında Emet Dr. Fazıl Doğan Devlet Hastanesi olarak değiştirilmiştir.

Emet Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Emet Devlet Hastanesi İş İlanları

Emet Devlet Hastanesi bünyesine çalışılabilecek çok sayıda pozisyon vardır. Ancak bunlara başvuru açık ilan olması durumunda yapılmaktadır. Dolayısıyla aday olarak müracaat etmek istiyorsanız, bunları yakından takip etmeniz şarttır. Devlete bağlı bir sağlık kuruluşu olduğu için, iş ilanları hastanenin kendi sitesine ek olarak İŞKUR ve ilan.gov.tr üzerinden takip edilebilir.

Emet Devlet Hastanesi, açtığı iş ilanlarını mevcut ihtiyaçlarına göre yapar. Bu nedenle hem ilanların açılış tarihleri hem de alım yapılan pozisyonlar farklılaşabilir. Dolayısıyla her gün takip ederek, size uyumlu olanlara vakit kaybetmeden başvurmanız önerilir.

Emet Devlet Hastanesi Personel Alımı

Emet Devlet Hastanesi personel alırken tüm iş ilanlarında olduğu gibi bazı genel ve özel şartlar da vermektedir. Ancak bunların içeriği her pozisyonda doğal olarak değişmektedir. Her ne kadar açık ilanlara hızlı başvuru şart olsa da, koşullar yerine getirilmiyorsa olumsuz yanıt alınması muhtemeldir.

Dolayısıyla hastane tarafından bir ilan yayınlandığında, adayların bilgi ve yetenekleri ölçüsünde bunları değerlendirmesi, uyumluysa başvuru yapması gerekir. Bunların nereye, nasıl ve ne zaman olacağı, yayınlanan duyuruda ayrıntılı olarak verilir. Dolayısıyla tek yapılması gereken, personel alımı ilanını dikkatli bir şekilde değerlendirerek, uygun bir şekilde başvuru yapmaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*