Eldor Personel Alımı ve İş İlanları 2022

eldorelk_logo

Eldor personel alımı yapacak!

Eldor iş başvurusu yaparak sizde Eldor’ın gücünden güç alabilirsiniz. Eldor personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Eldor eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Eldor insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Eldor Elektronik Ve Plastik Malzemeleri Üretim Ve Ticaret Limited Şirketi, ateşleme bobinleri, motor kontrol üniteleri ve iyonik akımların analizine dayalı ateşleme yönetim sistemleri, hibrit ve elektriksel uygulamalar için elektrik sistemlerinin geliştirilmesinde ve üretiminde dünyada lider konuma sahip Eldor Group’a ait bir Türk şirketidir.

Eldor Elektronik, İzmir (Batı Anadolu) bölgesinde kurulmuştur ve bugün, yaklaşık 1300 çalışanı, üretim fabrikasında 14 otomatik ve 2 manuel üretim hattı, plastik üretim fabrikasında 62 presi ile Eldor Group ana üretim merkezini oluşturur.

Doğu ile batı arasında tam bir “köprü” görevi gören Türkiye ve özellikle, yüksek hizmet ve eğitim kalitesi standardı sağlayan İzmir, bugün, seri üretim sistemlerine ve otomotiv komponentlerine ev sahipliği yapmak için en uygun yerlerden biridir.

Tüm üretim prosesinin (plastik parçaların basımından, ürün montajına ve bitmiş ürünün kontrolüne kadar) gerçekleştirilmesi amacıyla düşünülen ve tasarlanan Eldor Türkiye ana merkezi, tamamen plastik parçaların basılmasına ayrılmış yeni plastik fabrika binası ile daha da genişletilmiştir.

Dinamik ve yenilikçi bir organizasyon yapısına entegre edilen genç ve yetenekli iş gücü, etkili bir planlama ve üretim kontrol sistemi, en ince noktasına kadar detaylandırılmış bir tedarikçi zinciri ve çok titiz bir üretim ve proses kalite yönetimi, Türkiye İzmir fabrikasını Eldor’un “öncüsü” haline getirmiştir.

Açık Pozisyonlar 

Tarih            Pozisyon               Şehir/Ülke              Firma Adı

30.06.2014 Software Engineer İzmir ELDOR Elektronik ve Plas..
30.06.2014 Process Automation Engineer İzmir ELDOR Elektronik
30.06.2014 Proses Otomasyon Teknisyeni İzmir ELDOR Elektronik
30.06.2014 Operatör İzmir ELDOR Elektronik ve Plas..
30.06.2014 Quality System Supervisor İzmir ELDOR Elektronik ve
30.06.2014 Operatör İzmir ELDOR Elektronik ve Plas..
30.06.2014 Kalite Operatörü İzmir ELDOR Elektronik ve Plas..
30.06.2014 Plastik Teknisyeni İzmir ELDOR Elektronik ve Plas..
30.06.2014 Maintenance Engineer İzmir ELDOR Elektronik ve Plas..
30.06.2014 Process Quality Engineer İzmir ELDOR Elektronik ve Plas..
30.06.2014 CNC TEL EREZYON TEKNİSYENİ İzmir ELDOR Elektronik
26.06.2014 Automation Project Engineer İzmir ELDOR Elektronik ve

Açık pozisyonlara başvurmak için tıklayın.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*