İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ege Seramik Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Ege Seramik Personel Alımı Yapacak

Ege Seramik’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Ege Seramik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Ege Seramik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Ege Seramik personel alımı

Firma Hakkında

1972 yılında İbrahim Polat tarafından İzmir’de kurulan Ege Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1975 yılında üretime geçtikten sonra,  özellikle 90’lı yıllarda altyapı, teknoloji, tasarım ve kalite standartlarına ağırlık vererek, istikrarlı yatırım ve büyüme azmi ve sektöre kazandırdığı yenilikler ile günümüzde  sektörü domine eden en önemli firmalarından biri konumundadır.

Ege Seramik, sektörüne kullandığı teknoloji ile birleştirdiği  doğalı kadar gerçek ürünler yaratma hedefini günümüzde ‘’ Kusursuz Doğa, Kusursuz Güzellik ‘’ sloganı ile devam ettirmektedir.

50’nin üzerinde ülkeye yaptığı ihracatla dış pazardaki gücünü arttırmaya devam eden, çevresel sürdürülebilirlik anlayışı ile geleceğe yatırım yapan ve hedeflerini her geçen gün daha yükseğe taşıyan Ege Seramik, üretim, dağıtım ve satış birimlerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacak.

Herkese eşit fırsat tanımak, şirkete bağlılık gösterecek ve işbirliği sağlayacak, Ege Seramik’i geleceğe taşıyacak etkin insan kaynaklarını istihdam etmek temel ilkesiyle işe alım süreçlerini yöneten Ege Seramik, kadrosuna aldığı bütün personellerine servis, lojman, yemekhane imkânları sunmaktadır.

Ege Seramik İş İlanları

Türkiye pazarında 150’nin üzerinde yetkili satıcısı ve 2 binin üzerinde tali bayisi ile güçlü bir dağıtım kanalına sahip olan Ege Seramik, tüm pazarların ihtiyaçlarını sürekli yenilenen, trendleri yakından takip eden ürün portföyü ile karşılanmaktadır.

Bu hizmetleri kapsamında yeni personellere ihtiyaç duyan ve bu sebeple personel alımı yapacak olan Ege Seramik, internet sitesi üzerinden açık pozisyonları içeren iş ilanları yayınlamaktadır.

Ege Seramik İş Başvurusu Formu

Ege Seramik ailesine dahil olmak isteyenlerin kurumun internet sitesi kariyer bölümünü sık sık ziyaret ederek insan kaynakları birimi tarafından yayınlanan iş ilanlarını incelemeleri ve kendilerine uygun birimler için iş başvuru formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir.

Ege Seramik insan kaynakları birimi tarafından incelenecek olan başvurulardan kurum kriterlerine uygun görülen adaylara geri dönüş sağlanarak iş görüşmesine davet edilmektedir.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir