İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ege Seramik Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Ege Seramik Personel Alımı

İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde merkezi bulunan Ege Seramik personel alımı ilanları vererek, kadrolarda oluşan açıkların en kısa sürede kapatılmasını hedefliyor.

Başarısının temelinde yetenekli ve deneyimli bir ekibin olduğuna inanan Ege Seramik iş ilanlarına başvuruda bulunan adayları, mülakat aşamaları sonucunda değerlendirerek işe almaktadır.

1972’de kurulan firma 1975 yılında Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde geniş bir alana konumlanarak üretime başlamıştır.

Ege Seramik Personel Alımı

Ege Seramik Çalışma Şartları

Fabrika çalışanlarına yemekhane ve servis imkânı sunulmakta olup, bazı kadrolara da lojman olanağı verilmektedir. Bu nedenle Ege Seramik çalışma şartları için görev alınacak olan pozisyona göre değişkenlik gösteriyor diyebiliriz.

Şirket yaratıcılığı ve başarıyı teşvik edecek sistemlerin geliştirilmesinde, sendikayla olumlu ve etkili ilişkilerin devamının sağlanmasında, kuruma bağlı memnun çalışan portföyünün yaratılmasında aktif çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Ege Seramik işçi alımı çoğunlukla lise ve yüksekokul mezunlarına yönelik yapılmaktadır. Eğitimli insan gücüne büyük önem veren firma, çalışanlarına belirli periyotlarda görev aldıkları alanlara dair eğitimler vermektedir.

Bu eğitimler neticesinde kurum çalışanlarının performanslarını izleyerek, değerlendirme yapmakta ve gelişimlerine katkıda bulunmak için farklı çalışmalar tasarlamaktadır.

Ege Seramik İş İlanları

Ege Seramik başvuruda bulunmak isteyen adaylara, açık oluşan kadroları Kariyer.net üzerinden duyurmaktadır. Ancak firmanın sürekli olarak ilan açmadığını, dönem dönem alımlarının çok olduğunu belirtelim.

Bu nedenle dilerseniz açık pozisyon ilanlarının yanı sıra firmanın mail adresine de CV’nizi göndererek müracaatta bulunabilirsiniz. Mavi yaka üretim işçisi, yönetici, tekniker, mühendis ve memur alımları yapan Ege Seramik engelli alımı da gerçekleştirmektedir.

Ege Seramik İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Firmanın işe alım süreci, diğer pek çok şirket ile aynı adımları kapsamaktadır. Öncelikle Ege Seramik iş başvuru formu e-posta ile iletilmeli ya da Kariyer.net üzerinden açık pozisyonlara başvuruda bulunulmalıdır.

http://www.egeseramik.com/kurumsal/insan-kaynaklari

Ardından pozisyonun gerektirdiği duruma göre uygulanan kişilik testlerinde başarı sağlanmalı, yetkinlik değerlendirme ve beceri sınavları yapılırsa bu sınavlardan geçer not alınmalıdır.

Tüm bu değerlendirmelerin sonucunda uygun bulunan adaylara İK birimi tarafından iş teklifi yapılmaktadır.

Ege Seramik eleman alımı haricinde bu alanda kariyerine yön vermek isteyen adaylar; Çanakkale Seramik, Ankara Seramik, Yurtbay Seramik, Kütahya Seramik ve Graniser Seramik ve Ege Seramik firmalarını da başvuruda bulunabilirler.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir