Argela Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Argela personel alımı yapacak!

Argela iş başvurusu yaparak sizde Argela ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Argela personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Argela eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Argela insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Argela’nın teknolojisi dünyada ilk 10′a girdi

Türk Telekom’un son dönemde yüzünü değiştiren Wirofon, Tivibu, IPTV gibi teknolojileri geliştiren Argela, baz istasyonu kirliliğini kaldıran yeni teknolojiyle dünyada ilk 10′a girdi.

3G, 4G, ADSL ve WiFi gibi tüm kablosuz ağları tek kutuda evlere taşıyan femtocell adı verilen teknolojide en iyi 10 çözümden biri Argela’ya ait.

Türk Telekom’un Ar-ge Firması Argela Arnavutluk’ta hizmet gösteren Eagle Mobile GSM şirketinin de numara taşıma sistemi Mayıs 2011 tarihinde devreye alınmıştı,

Şimdi de Argela firması aynı şekilde Azerbaycan‘da bulunan Azerfon ve Bakcell firmalarına da numara taşıma sistemlerinde devreye alınmasını sağladı.

Hali hazırda Avea GSM operatöründe numara taşıma sisteminin kurulumunu ve devreye alınması ve destek hizmetlerini Argela Teknoloji Firması yürütüyordu.

Buradan açık pozisyonlara ulaşabilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*