Dentaş Personel Alımı ve İş İlanları 2022

dentas

Dentaş personel alımı yapacak!

Dentaş iş başvurusu yaparak sizde Dentaş’ın gücünden güç alabilirsiniz. Dentaş personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Dentaş eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Dentaş insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Seçme ve Yerleştirme 

Çalışanlarımız Dentaş Ambalaj için en büyük kaynaktır. Bu doğrultuda şirketimiz içerisinde açılan pozisyonlar için doğru kişileri doğru işe yerleştirmek en büyük hedefimizdir. Aranılan kriterler, pozisyonlara göre değişkenlik göstereceği gibi her pozisyon için beklentimiz değer ve davranış kuralları doğrultusunda temel yetkinlikleri karşılayan adaylardır.

İşe alım süreçlerimiz;

♦ İhtiyaç duyulan pozisyonun görev tanımının ve profilinin belirlenmesi,
♦ Mevcut veri tabanımız ve ilgili kişilere ulaşarak aday araştırma,
♦ Aday araştırma sürecinde yeterli sayıda aday profiline ulaşılamadığı takdirde elektronik ortamda ve/veya gazete ilanı yöntemini izleme,
♦ Aday görüşmeleri ve uygun aday seçimi,
♦ Uygun adayların bilgileri ve görüşme raporlarının sunumu,
♦ Son aşamaya kalan adayların teklif sürecinden önce referans kontrolü,
♦ İhtiyaç duyduğumuz takdirde teklif aşamasının yürütülmesidir.

Ücret Sistemi 

Şirketimizde her pozisyon için gerektirdiği yetkinlikler ve nitelikler göz önüne alınarak giriş ücretleri sabittir. Daha sonra enflasyon oranı, şirketin stratejileri ve hedefleri, kişilerin performanslarına göre artışlar yapılmaktadır.

Kariyer Yönetim Sistemi 

Her yılsonunda şirket Yöneticiliklerinden atama talepleri toplanarak, değerlendirmeye alınır. Adayların geçmiş iş tecrübeleri, aldıkları ödül ve cezalar, performans notları, katıldıkları projeler değerlendirmeye alınır. Ayrıca Değerlendiriciler tarafından adaylar “Değerlendirme Merkezine” alınarak 1 günlük bir çalışmaya tabii tutulur. Çalışma sonrasında adayların yetkinlik puanları oluşur. Tüm bu veriler ışığında çalışanlarımızın Kariyer Basamakları oluşur.

Başvurmak için tıklayın.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*