Demre Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Antalya’da önemli ilçelerden biri olarak kabul edilen Demre, istihdam ihtiyacının en çok duyulduğu bölgelerinde başında yer almaktadır.

Bölgede tarım ve turizm gibi çeşitli faaliyetler istihdam ihtiyacına belirli ölçüde cevap veriyor olsa da, Antalya Demre belediyesinin istihdam konusundaki bölgeye sağlamış olduğu katkılar daha da önemli bir boyutta yer almaktadır.

Bu nedenle Demre belediyesi işçi alımı ile ilgili duyurmuş olduğu ilanlar, bölge halkı tarafından büyük bir ilgi ile karşılanmaktadır. Belediye bünyesine her yıl, belirli periyotlarda vasıflı veya vasıfsız olmak üzere birçok kişi katılabilmektedir.

demre belediyesi işçi alımı

Antalya Demre Belediyesi Personel Alımı

Demre belediyesi personel alımı ilanlarının, genel anlamda temizlik personeli, bahçe personeli, güvenlik personeli vb. personel bölümleri ile ilgili olduğu bilinmektedir.

Bu iş bölümlerinde genel anlamda vasıflı ve tecrübeli personeller tercih edilse de, vasıfsız ve tecrübesiz kişilerin de zaman zaman ihtiyaçtan tercih edildiğini söylemek doğru olacaktır.

Bölgede iş arayan kişiler, İŞKUR veya Demre belediyesi insan kaynakları üzerinden başvurularını gerçekleştirebilmektedirler. Öte yandan iş ilanlarının ise yerel yayın organları ile duyurulduğunu da söylemek mümkün olacaktır.

Antalya Demre Belediyesi İş İlanları

Demre belediyesi iş ilanları, kişilerin her an her yerde karşılarına çıkabilmektedir. Gerek insan kaynakları, gerek yerli yayın organları ve gerekse devlet kurumları aracılığı ile bu ilanları duyuran Demre belediyesi, bölge halkından birçok kişiyi bünyesine dahil etmektedir.

Belediye bünyesinde çalışmak ve iş ilanlarını kaçırmamak adına, bahsi geçen yayın organları sıkı markaj altına alınmalıdır. Demre belediyesi iş başvurusu konusunda, insan kaynaklarını yakın markaja almak daha mantıklı olacaktır.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Antalya Demre Belediyesi Memur Alımı

Demre belediyesi memur alımı konusunda da bölgede çeşitli duyuralar yapmaktadır. Demre belediyesinin çeşitli departmanlarında çalıştırılmak üzere birçok kişinin istihdam edildiğini söylemek doğru olacaktır.

Memur alımları, diğer eleman veya personel alımlarına göre daha çok titizlikle yürütülmektedir. Bu nedenle Demre belediyesi iş başvuru formu üzerinde daha fazla durmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Demre İş İlanları

Demre iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün. Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Demre iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir. Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Demre iş ilanları

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Demre iş ilanlarına bakabilirsiniz.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*