Coatcoil Personel Alımı ve İş İlanları 2022

coatcoil-personel-alimi

Coatcoil personel alımı yapacak!

Coatcoil iş başvurusu yaparak sizde Coatcoil’ın gücünden güç alabilirsiniz. Coatcoil personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Coatcoil eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Coatcoil insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

COATCOIL Boyalı Metal Üretim ve Pazarlama A.Ş. yurtiçi ve yurtdışı boyalı metal pazarına kaliteli, ekonomik, hızlı servis anlayışı ile hizmet vermek üzere 1997 yılında Gebze Organize Sanayii Bölgesi’nde üretime başlamıştır.

COATCOIL, toplam 18.000 m2 alan üzerine kurulu, yıllık 25.000.000 m2 boyalı metal üretim kapasitesi ile sektöründe dünyanın sayılı boyalı metal üreticilerinden biridir. Metal boyama işlemi haricinde bünyesinde dilme, boy kesme, film laminasyon, koruyucu film uygulamaları da yapmaktadır.

Türkiye’de sektöründe ilk olan COATCOIL, en modern ekipman ve deneyimli personeliyle boyalı metal ihtiyacı olan sanayii kuruluşlarına çağdaş çözümler sunmaktadır.

Faaliyet Gösterdiğimiz Sektörler :

 1. İnşaat
 2. Beyaz Eşya
 3. Kahverengi Eşya
 4. Elektrik – Elektronik
 5. Otomotiv
 6. Mobilya
 7. Ambalaj
 8. Reklam
 9. Tarım – Hayvancılık
 10. Isıtma – Soğutma – Klima

ECCA ( Avrupa Bobin Boyama Birliği ) üyesi olan COATCOIL, bünyesinde bulunan arıtma tesisleri ile, çevreye zararlı hiçbir atık üretmemektedir. Çevrenin korunması için, COATCOIL’in titizlikle koruduğu çağdaş yaklaşım, lider olmanın getirdiği sorumluluk ve bilincin sonucudur.

COATCOIL ile Çalışmanın Avantajları :

 • Ürün işlem sayısında azalma ve düşük üretim maliyeti : Metal tedariki, dilinmesi, boy kesilmesi, boyanması prosesleri tarafımızdan yapılması nedeniyle müşterilerimiz, ilave boyama ve arıtma tesisi yatırımı ile birlikte, işçilik , nakliye ve sabit giderler anlamında maliyet yükünden kurtulmaktadır. Bu şekilde açığa çıkan fazladan iş gücü üretimin farklı alanlarına kaydırılarak sipariş teslim süresinin kısalması ve toplam üretim kapasitesinin artması sağlanmaktadır. Ayrıca her türlü hammadde ve sarf malzemeleri ile beraber, müşterilerimiz iç iş akışları ile ilgili olarak üretmeleri gereken yarımamullerin planlama, stoklama ve ambar maliyetlerinden tasarruf etmektedirler.
 • Standardizasyon : Coil Coating sistemi sayesinde, metalin her iki tarafına farklı tip ve renkte boya uygulanabilir; boya yüzeye eşit dağılır, damla, çapak ve yüzey üzerinde farklı boya kalınlıkları oluşmaz. Standart bir renk sağlanır. Alternatif boya sistemlerine göre korozyon direnci ve boyanın yüzey tutunmasında daha yüksek verim elde edilir. Böylece özellikle ihracata yönelik uygulamalarda kalite avantajı yaratılmaktadır.
 • Yaratıcılık ve Danışmanlık : Ürün geliştiren müşterilerimize, farklı kullanım alanları için boyalı metal kullanımı konusunda danışmanlık hizmeti verilmektedir. Ayrıca herhangi bir boyama yöntemi ile ulaşılamayacak veya maliyetinden dolayı kullanımı imkansız desen ve materyallerin, PVC veya PET film laminasyonu ile standart sac üzerine uygulaması yapılmaktadır. Örnek : Dekorasyon amaçlı olarak metale ahşap, mermer, granit… vs. görünümü verilmesi.
 • Güvenlik : Yanıcı ve parlayıcı, boya solventlerinin kullanılmaması sonucu kaza riskinin ortadan kalkması. Tehlikeli atık sorununun ortadan kalkması.

Vizyonumuz :

ECCA Üyesi Boyalı Metal Üreticisi firmalar içerisinde saygın bir konumda yer almak.

Misyonumuz :

Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, rakiplerimiz ve çalışanlarımız tarafından güvenilir, istikrarlı ve kalıcı bir şekilde ulusal ve uluslar arası boyalı ve filmli metal pazarında artan bir trendde pazar payına sahip, karlı bir kuruluş olmak.

Kalite Politikamız :

 • Mevcut kalitenin sürekli iyileştirilmesi ve geliştirilmesi ile kalite hedeflerimize ulaşmak ve müşterilerimizin kaliteli mal ve hizmet beklentisini en üst düzeyde karşılamak.
 • Mevcut teknolojik gelişmelerin takip edilerek üretime adapte edilmesi ve çalışanların düzenli eğitimi ile Toplam Kalite bilincini üretimin her safhasına yaymak.
 • Personelimizde takım ruhunu en üst düzeyde tutmak, herkese ” COATCOIL’de Çalışıyorum, Mutluyum ” duygusunu yaşatmak.
 • Müşterilerimize karşı, müşteri memnuniyeti odaklı, çevre bilincine sahip, kaliteli mal ve hizmet veren, güvenilir tedarikçi olmak ve bu şekilde mal ve hizmet veren tedarikçi ve taşeronlarla çalışmak; onları iş ortağımız olarak görerek çevre ve topluma olan sorumluluğumuzun bilincinde topyekün hareket etmek.
Açık pozisyonlar
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Hidrolik Pnömatik Teknisyeni Kocaeli Coatcoil Boyalı Metal Üretim ve Pazarlama A.Ş.
Endüstri Mühendisi Kocaeli Coatcoil Boyalı Metal Üretim ve Pazarlama A.Ş.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*