Teleset Mobilya Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Teleset

Teleset Mobilya personel alımı yapacak!

Teleset Mobilya iş başvurusu yaparak sizde Teleset Mobilya’ın gücünden güç alabilirsiniz. Teleset Mobilya personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Teleset Mobilya eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Teleset Mobilya insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Klişelerden uzaklaşıp her evi kendine özgü bir dünya haline getirmek için yaşamdan ilham alarak tasarımlarına hayat veren TELESET, modern hayatın mobilya ihtiyaçlarını karşılayan projeler üreterek rahat ve fonksiyonel yaşam alanları sunuyor.

fatgpt

2000 yılında buyana Silivri’deki modern tesislerinde üretimini sürdüren TELESET, sağlıklı, ergonomik ve kaliteli mobilyalar üreterek hayatı kolaylaştıran tasarımlara imza atıyor. Modern, cool ve şehirli imajı ile ev mobilyası denince akla gelen ilk markalardan olma vizyonunu benimseyen TELESET, zamanın ruhunu yakalamak adına değişime inandı ve değişimin öncüsü olmak için yeni yatırımlar yaparak üretim hattını, fabrika ve showroom’u yeniledi.

Her yıl hazırladığı özel koleksiyonuyla ürün gamını yenileyen TELESET, modern ve minimalist çizgilerde yaşamayı sevenlerin ilk tercihi olmanın yanında klişelere boyun eğmeyen, kendine özgü ve zamanının ötesinde tasarımları ile dikkati çekiyor. Tüketicilerin ihtiyaçlarını çok iyi anlayan TELESET, onlara en uygun çözümleri en yakın yerde sunmaya özen göstermenin yanı sıra müşteri memnuniyeti ve satış sonrası destek üzerinde hassasiyetle duruyor ve tüm Türkiye’de özel servis anlaşmalarıyla hizmet veriyor.

TELESET, her evin kendine özgü bir dünya olduğu bilinciyle tüm evlere şıklık ve zarafet getirmek için çalışmaya devam ediyor.

Başvuru için tıklayınız.

fatgpt

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*