Çimsa Personel Alımı ve İş İlanları 2023

cimsa-150x150

Çimsa personel alımı yapacak!

Çimsa iş başvurusu yaparak sizde Çimsa’ın gücünden güç alabilirsiniz. Çimsa personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Çimsa eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Çimsa insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Çimsa Hakkında

Türk Çimento sanayisinin önde gelen kuruluşları arasında yer alan Çimsa, 1972 yılında kurulmuştur. Çimsa bugün, Mersin, Eskişehir, Kayseri, Niğde ve Afyonkarahisar’da bulunan 5 entegre fabrikası, Ankara’da bulunan bir öğütme tesisi, Marmara terminali ve Malatya Çimento Paketleme tesisiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Beyaz çimento alanında dünyanın ilk üç markasından biri olan Çimsa, Hamburg (Almanya), Trieste (İtalya), Sevilla ve Alicante (İspanya), Gazimagusa (KKTC), Köstence (Romanya) ve Novorossiysk’de (Rusya) bulunan terminalleriyle uluslararası bir çimento üreticisidir.

Çimsa, pazar odaklı yaklaşımı ve geniş dağıtım ağıyla müşterilerinin ürün ve hizmet ihtiyaçlarını eksiksiz ve zamanında karşılamaktadır. Paydaşlarının güvenilir bir iş ortağı olarak, gelecek nesillere uzanacak yaşam alanları ve altyapıları için gerekli malzemeleri sağlamaktadır.

Çimsa, gri çimentonun yanı sıra ürettiği beyaz çimento ve kalsiyum alüminat çimentosu gibi özel ürünlerle de inovasyon konusunda Türk çimento ve yapı malzemeleri sektörüne öncülük etmektedir.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon                                         Şehir
ELEKTRONİK ELEKTRİK MÜHENDİSİ Mersin
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI  Kayseri
MAKİNE MÜHENDİSİ                   Afyon
KALİTE MÜHENDİSİ                     Afyon
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI İstanbul(Asya)
STAJYER                                          Afyon, Ankara, Eskişehir…
GENEL BAŞVURU                          Mersin
GENEL BAŞVURU                          Niğde
GENEL BAŞVURU                           Kayseri

Başvuru için tıklayınız. 

3 Comments

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*