Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

İzmir’in Çiğli ilçesinde sağlık hizmetleri veren Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi, vatandaşlara kaliteli, modern ve ulaşılabilir tanı, teşhis ve tedavi yöntemleri sunmaktadır. Tıp sektöründe gelişmiş ekipmanlar kullanmakta olan kurum 517 yataklı bir yapıya sahiptir.

2016 yılından bu yana tam teşekküllü bir şekilde vatandaşlara sağlık hizmetleri veren kurum, toplamda 70.192 metrekare alanda kurulmuştur. 112 poliklinik odası ile yoğun bakım yatağı, 21 Yeni doğan yoğun bakımı, 405 klinik yatağı mevcuttur. İnsana değer vererek kesintisiz hizmetlerini vermeye devam etmektedir.

Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları

Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi halka ulaşılabilir, güvenli, sürekli ve verimli tanı, teşhis ve tedavi sunmaktadır. Araştırma ve geliştirme çalışmaları kapsamında dünyada tıp sektöründe meydana gelen gelişmeleri, yeni teknolojileri takip etmektedir. Profesyonel kadrosu sayesinde bunları kısa sürede vatandaşlara uygulamaktadır.

Yenilik ve değilim alt yapısıyla her sene gelişmeye devam eden kurum, sürekli ilerlemektedir. Bu süreç zarfında yeni personel ihtiyaçları da oluşmaktadır. Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi vatandaşlara kesinti ve aksama olmadan hizmet verebilmek için gerekli iş ilanlarını vermektedir. Kamu kurumu olduğu için ilanlar resmi niteliktedir.

Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi Personel Alımı

Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesinin personel gereksinimleri yılın farklı dönemlerinde oluşmaktadır. Eğer bunlar ile ilgileniyorsanız, ilk olarak ilanları nereden takip edebileceğiniz bilinmelidir. Bunun için hastanenin kendi sitesi, İŞKUR ve Resmi Gazete takip edilebilir. Bunlara ek olarak ilan.gov.tr üzerinde de iş ilanları verilmektedir.

Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi ilanlarına eriştikten sonra ayrıntılı olarak inceleme önerilir. Böylece adayların hazırlaması gereken evrakların neler olduğu, açılan pozisyon, kaç kişi alınacağı, başvuru şekli ve yeri gibi adayların bilmesi gereken her konu vardır.  Dolayısıyla duyuruları takip ederek, müracaat hakkında tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

 

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*