Cepax Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Bir teknoloji firması olan Cepax, kurulduğu günden bu yana hizmetlerini sürdürmektedir. Personel kadrosunu bazı dönemlerde genişletmekte olup, adaylar söz konusu ilanları takip ederek başvuru yapabilir.

Cepax İş İlanları

İş başvurusu yapmanın ilk koşullarından biri iş ilanlarını takip etmedir. Zira herhangi bir iş ilanı yoksa ve firma kendi sitesinde başvuru formu bulundurmuyorsa, müracaat yapılamayabilir. Her firmanın da iş alım dönemleri farklıdır. Çünkü kendi ihtiyaçları kapsamında duyuru verilir.

Bu nedenle Cepax iş başvurusu yapmak isteyenler, kariyer sitelerini güncel olarak takip etmelidir. Çevrimiçi kariyer sayfaları günümüzde birçok kişi tarafından kullanılmakta olup,

 1. LinkedIn,
 2. Yenibiris.com,
 3. SecretCV.com,
 4. Kariyer.net,

Gibi adresler her gün incelenmelidir. 

Nasıl Başvurulur?

Cep telefonları ve aksesuarları oldukça geniş bir sektördür. Dolayısıyla birçok departman vardır ve iş alımları farklı konular üzerine yayınlanır. Bunlardan bazıları şöyle verilebilir;

 1. Genel başvuru
 2. Satış
 3. Personel
 4. Pazarlama
 5. Müşteri İlişkileri
 6. Diğer
fatgpt

Cep telefonları ve aksesuarları, farklı departmanların getirdiği etkiyle çok sayıda pozisyona sahiptir. Bu durum, çalışan personelin görevlendirildiği alanlara da etki etmektedir. Bunlardan bazıları,

 1. Satış,
 2. Pazarlama,
 3. Müşteri ilişkileri,
 4. Hizmet,
 5. Bakım / Onarım, 

Gibidir. Bu sektörde personelin mezun olduğu bölümlere bakılacak olduğunda ise, 

 1. İşleme,
 2. İktisat,
 3. Bilgisayar programcılığı,
 4. Bilgisayar teknolojisi ve programlama (MYO),
 5. Kamu Yönetimi görülür.

Cepax yılın farklı dönemlerinde kariyer sitelerine iş ilanı verebilir. Bu durumda başvurular da söz konusu sitelerden yapılabilir. Eğer orada bir üyeliğiniz yoksa, ilk önce bu koşul sağlanmalıdır. Ardından başvuru öncesi CV oluşturulur. 

Ancak bazı kişilerin ilgili sitede hesabı olması muhtemeldir. Bu nedenle yeni bir hesap daha oluşturmak yerine, mevcut olana giriş yapmak yeterlidir. Özgeçmişiniz eski olabileceği için, sonrasında bu konuda kontroller yapılmalıdır.

Bu işlemlerden sonra sadece Cepax tarafından açılan ilana gelip, aranan niteliklere göz atma ardından başvurmak kalır. Ardından firmanın yetkilileri, başvuru yapanları inceleyerek uyumlu gördükleriyle temasa geçer, mülakat bilgilerini verir.

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*