Çelik Motor Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Çelik Motor, 1960 yılında limited şirket olarak kurulmuş, 1970 tarihinde ise anonim şirket statüsünde yoluna devam etmiştir. Anadolu Grubu’nun bünyesinde bulunan şirket, bu kapsamda en köklü kuruluşlardan biridir.

Çelik Motor, ismini ve yapısını değiştirmeden sadece otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Türkiye’deki en eski şirket konumundadır. 2001 yılı itibarıyla dünyanın en büyük otomobil markalarından biri olan KIA’nın Türkiye distribütörüdür.

Çelik Motor İş İlanları

Çelik Motor hem Anadolu Grubu’nun bir üyesi olarak hem de Türkiye’nin en önemli şirketlerinden biri olarak pek çok kişinin çalışmak isteyeceği bir şirkettir. Bu kapsamda kendi bünyesinde 500’den fazla çalışan istihdam etmektedir. 2019 cirosu 1 milyar 797 milyon 834 bin olan şirket, sektörünün en önde gelen şirketlerinden biridir.

Çelik Motor çalışanlarına sunduğu imkanlarla da son derece önemlidir. Bu kapsamdaki sosyal ve yan hakları ile iş arayanların sık sık başvurduğu bir şirkettir.

Nasıl Başvurulur

Çelik Motor bünyesine yeni elemanlar, çalışanlar katmak için Anadolu Grubu internet sitesini kullanmaktadır. Arama motoruna “Anadolu Kariyerim” yazarak arattığınızda ve ilk çıkan linke tıkladığınızda Anadolu Grubu Kariyer sayfasında gideceksiniz. Bu sayfada alt kısımda “Anadolu Grubunda Kariyer Fırsatları Burada” yazan bir link uzantısı göreceksiniz.

Bu linke tıkladığınızda sizi yönlendirdiği sayfada Çelik Motor logosunun üzerine gelerek tıklayınız. Ardından açılan sayfada ilgili boşlukları doldurarak arama yapınız. Arama sonuçlarında size uygun olan ilanı seçerek başvuru formunu doldurunuz. Bu şekilde başvuru işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Bu yöntem dışında bir diğer yöntemde kariyer.net üzerinden başvuru yapmaktır. Bu site aracılığıyla açılan ilanlara başvurabilirsiniz.

Çalışılacak Pozisyonlar

  • KIA Satış İş Geliştirme ve Analiz Sorumlusu: KIA araçlarının satılması kapsamında daha iyi bir seviyede iş yürütmek amacıyla çalışan ve bu hususta analizler gerçekleştiren kişi.
  • İş Geliştirme ve Proje Sorumlusu: Mevcut durumun daha iyi hale gelmesi adına proje geliştiren ve bu projenin her aşamasında sorumlu olan kişi.
  • KIA Bayi Satış Danışmanı: KIA araçlarının satılması, müşterilere tanıtılması, müşterilerin ihtiyacına yönelik aracın önerilmesi, mevcut müşterileri memnun ederek yeni müşteri potansiyelinin oluşturulması adına çalışan kişi.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*