Çelik Motor Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Çelik Motor’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Çelik Motor bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Çelik Motor personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Çelik Motor, 1960 yılında limited şirket olarak kurulmuş, 1970 tarihinde ise anonim şirket statüsünde yoluna devam etmiştir. Anadolu Grubu’nun bünyesinde bulunan şirket, bu kapsamda en köklü kuruluşlardan biridir.

Çelik Motor, ismini ve yapısını değiştirmeden sadece otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Türkiye’deki en eski şirket konumundadır. 2001 yılı itibarıyla dünyanın en büyük otomobil markalarından biri olan KIA’nın Türkiye distribütörüdür.

Çelik Motor iş başvurusu

Çelik Motor İş İlanları

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Garenta Araştırma ve Analiz Sorumlusu İstanbul(Asya)
2 İkinciyeni.Com Online Satış Temsilcisi İstanbul(Asya)
3 İkinciyeni.Com İş Geliştirme ve Proje Sorumlusu İstanbul(Asya)
4 İkinciyeni.Com Veri Analitiği Sorumlusu İstanbul(Asya)
5 İkinciyeni.Com / Moov Dijital Pazarlama Sorumlusu İstanbul(Asya)
6 İkinciyeni.Com Pazarlama Sorumlusu İstanbul(Asya)
7 Finansal Analist İstanbul(Asya)
8 Çelik Motor Long Term Internshıp İstanbul(Asya)
9 Kia SSH Teknik Eğitim Sorumlusu İstanbul(Asya)

Çelik Motor hem Anadolu Grubu’nun bir üyesi olarak hem de Türkiye’nin en önemli şirketlerinden biri olarak pek çok kişinin çalışmak isteyeceği bir şirkettir. Bu kapsamda kendi bünyesinde 500’den fazla çalışan istihdam etmektedir. 2019 cirosu 1 milyar 797 milyon 834 bin olan şirket, sektörünün en önde gelen şirketlerinden biridir.

Çelik Motor çalışanlarına sunduğu imkanlarla da son derece önemlidir. Bu kapsamdaki sosyal ve yan hakları ile iş arayanların sık sık başvurduğu bir şirkettir.

Nasıl Başvurulur

Çelik Motor bünyesine yeni elemanlar, çalışanlar katmak için Anadolu Grubu internet sitesini kullanmaktadır. Arama motoruna “Anadolu Kariyerim” yazarak arattığınızda ve ilk çıkan linke tıkladığınızda Anadolu Grubu Kariyer sayfasında gideceksiniz. Bu sayfada alt kısımda “Anadolu Grubunda Kariyer Fırsatları Burada” yazan bir link uzantısı göreceksiniz.

Bu linke tıkladığınızda sizi yönlendirdiği sayfada Çelik Motor logosunun üzerine gelerek tıklayınız. Ardından açılan sayfada ilgili boşlukları doldurarak arama yapınız. Arama sonuçlarında size uygun olan ilanı seçerek başvuru formunu doldurunuz. Bu şekilde başvuru işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Bu yöntem dışında bir diğer yöntemde kariyer.net üzerinden başvuru yapmaktır. Bu site aracılığıyla açılan ilanlara başvurabilirsiniz.

Çalışılacak Pozisyonlar

  • KIA Satış İş Geliştirme ve Analiz Sorumlusu: KIA araçlarının satılması kapsamında daha iyi bir seviyede iş yürütmek amacıyla çalışan ve bu hususta analizler gerçekleştiren kişi.
  • İş Geliştirme ve Proje Sorumlusu: Mevcut durumun daha iyi hale gelmesi adına proje geliştiren ve bu projenin her aşamasında sorumlu olan kişi.
  • KIA Bayi Satış Danışmanı: KIA araçlarının satılması, müşterilere tanıtılması, müşterilerin ihtiyacına yönelik aracın önerilmesi, mevcut müşterileri memnun ederek yeni müşteri potansiyelinin oluşturulması adına çalışan kişi.

Çelik Motor Benzer İş İlanları

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*