Çakırtepe Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

Ordu’nun Ünye ilçesinde 2009 yılında kurulan Çakırtepe Hastanesi hizmetlerin geliştirerek halka sağlık hizmetleri sunmaya devam etmektedir.  Her yıl çok sayıda vatandaşı muayene eden kurum, insan odaklı bir politika izlemektedir. Bu doğrultuda hasta, hasta yakını ve personel odalı olarak çalışmaktadır.

Halka kapsamlı teşhis ve tedavi yöntemleri sunan Çakırtepe Hastanesi uygun maliyetle hizmet üretimi yapmaktadır. Yasalara, topluma ve çevreye saygılı olan kurum herkes tarafından ulaşılabilir hizmetler sunmaktadır.  Vatandaşlara tıbbın farklı alanlarında 7 gün 24 saat kesintisiz teşhis ve tedavi uygulamaktadır.

Çakırtepe Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Çakırtepe Hastanesi İş İlanları

Çakırtepe Hastanesi bilime,  teknolojiye ve yeniliklere büyük bir önem vermektedir. Bu doğrultuda tıp sektörüne dünya üzerinde yaşanan gelişmeleri her gün yakından takip etmektedir. Nitelikli ekipleri sayesinde bunları hizmetlerine uygun biçimde ekleyerek, halka sunmaktadır.

Dinamik alt yapı üzerine kurulan Çakırtepe Hastanesi, yenilikçi yapısı sayesinde her geçen gün büyümektedir. Dolayısıyla zaman içerisinde bazı personel gereksinimleri de olmaktadır. Bunları karşılamak, halka kesinti ve aksaklık olmadan hizmet verebilmek için gerekli duyurular verilmektedir. Özel bir kurum olduğu için, iş ilanları buna uygun bir şekilde verilmekte ve adayların başvurusu alınmaktadır.

Çakırtepe Hastanesi Personel Alımı

Çakırtepe Hastanesi her kurumda olduğu gibi yılın aynı döneminde işe alımlar yapmamaktadır. Bu değişiklik arz edebildiği için düzenli bir şekilde kontrol edilmesi en büyük şarttır. Özel hastane olduğu için kariyer siteleri üzerinden duyurular her gün incelenmeli, buna uygun başvurular yapılmalıdır.

Kariyer siteleri üzerinden başvuru yapılabildiği gibi Çakırtepe Hastanesi de kendi sitesinde bir ilan formuna sahiptir. Bunun için resmi sitesine girdikten sonra sağ üst köşedeki insan kaynakları butonuna tıklamak yeterlidir.

Ardından karşınıza bir form gelecektir. Bunu uygun bir şekilde doldurduktan sonra gönderebilirsiniz. Eğer başvurunuz açık olan bir pozisyonla uyumluysa iletişim kurulacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*