BP Personel Alımı ve İş İlanları 2022

BP Personel Alımı

BP’de çalışmak isteyen adaylara müjde. BP bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve BP personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Türkiye’deki ilk ticari faaliyetlerine 1912 yılında başlayan The British PetroleumCompanyplc. Unvanını, 1953’te BP Agean Limited olarak değiştirdi. Firmanın Türk Ticaret Kanunu hükümlerine göre yeniden tesis edilmesi sonucunda BP işçi alımı gerçekleştirerek, bir Türk şirketi olarak tescil ve ilan edildi. Bu tarihten itibaren BP personel alımı sıklıkla yapıldı ve firma, akaryakıt ile madeni yağ alanlarında ticari faaliyetlerine devam etti.

Ülkemizde BP Petrolleri A.T.’ye ek olarak iki ayrı şirket daha kurulduğu için BP eleman alımı daha sık yapılmaya başlandı. Kurulduğu günden bu yana birçok firmayı bünyesine ekleyen şirket, tek bir marka oluşturma girişimi içerisindedir. Buna bağlı olarak da eleman gereksinimi çoğalmakta ve her gün onlarca ilan açarak kişilere istihdam sağlamaktadır.

BP Personel Alımı

BP İş İlanları

Kariyer.net sitesindeki şirkete özel sayfa üzerinden BP iş ilanları ve açık pozisyonları duyurulmaktadır. Firmanın güncel duyuruları hakkında detaylı bilgi almak ve adaylarda aranılan yetenekler ile uzmanlıkları incelemek için belirtilen sayfaya ulaşmanız yeterli olacaktır.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Eskisehir Retail Territory Manager
Ankara
2 Gaziantep Retail Territory Manager
Ankara

Müşterilerine geniş kapsamlı ve yenilikçi hizmet sunmayı hedefleyen firma, petrol sektöründe daima çözüme odaklanan bir kuruluş olmayı başarmıştır. Türkiye’nin önde gelen ofis zincirine sahip ve bu nedenle çalışanlarını gerekli eğitimlerle geliştirmektedir.

BP Çalışma Şartları

Ülkemizde akaryakıt pazarlama, bitüm, deniz yakıtları, rafinaj, madeni yağlar, kimyevi maddeler, uçak yakıtları, ticari ve endüstriyel yakıtlar gibi pek çok sektörde faaliyet gösteren BP çalışma şartları kişinin görev aldığı alana göre değişkenlik göstermektedir.

Şirketin idari binalarında çalışan personeller daha rahat şartlarda görevini idam ettirmekte ve bina içerisinde birçok yan haktan yararlanabilmektedir.

BP başvuru fonksiyonu sayesinde gereksinimlerini gidermeyi, petrol arama, petrol çıkarma, enerji ve doğal gaz alanlarındaki yatırımlarını geliştirmeyi hedeflemektedir. Fakat şirketin güncel ilanları içerisinde kendinize uygun bir pozisyon bulamadıysanız; Aygaz, Milangaz ve Opet personel alımlarını da değerlendirebilirsiniz.

BP İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

BP iş başvurusu iki farklı şekilde yapılabilmektedir. Bunlardan ilki kariyer.net sayfasındaki güncel ilanları incelemek ve kriterlerini taşıdığınız duyurulara başvuru yapmaktır.

İkincisi ise BP iş başvuru formu sayesinde şirketin bünyesine katılabilmek için genel bir müracaatta bulunmaktır. İkinci seçeneği değerlendirmek isteyen adaylar, aşağıdaki linki tıklayarak direkt olarak firmanın başvuru formu sayfasına ulaşabilirler.

Linke tıkladığınızda, açılan sayfada “Özgeçmiş iletme” sekmesini göreceksiniz. Bu sekme aracılığıyla açık pozisyonları görebilir, daha önce yapmış olduğunuz başvuruları inceleyebilir ya da özgeçmiş bilgilerinizi görüntüleyerek güncelleyebilirsiniz.

Sisteme giriş yapmak için “Özgeçmiş iletme” sayfasındaki Giriş Yap butonunu kullanınız.

BP Benzer İş İlanları

1 Comment

  1. selam nasil iyi bu ben kulak dil yok bu kulak konuş olmaz mesaj okuma işitme engelli var bu ben çalışıyorsun hangi yok 11 ay yok deli tehlikeli var ben para yok borç vallah yemin 4.350 borç var bu ben çocuk kız yaş 15 var bu okul var para yok borç vallah yemin bu ben yemek yok sıfır vallah yemin ben babam annem yok  bu ben çalışıyorsun eskişehir yolu hacettepe üniversitesi beytepe kampüs öğrenci kafeterya bulaşık makinesi temizlik var ben çalışıyorsun giriş 01.01.2006 var bu çıkış 31.03.2018 var bu ben kadro memur vermek yok niye diyorsun kimsin ben emekli oldu maaş 1.730 TL ben ev satılık kredi var 190.000 TL var bu taksit 1.584 TL 10 yıl var niye diyorsun kimsin bu ben çocuk okul lise var ben para verin var niye diyorsun kimsin ben deli tehlikeli var bu seni çalışıyorsun temizlik varmi ne zaman anlamadım mesaj yaz ben

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*