BP Personel Alımı ve İş İlanları 2021


BP Personel Alımı

BP Personel Alımı

Türkiye’deki ilk ticari faaliyetlerine 1912 yılında başlayan The British PetroleumCompanyplc. Unvanını, 1953’te BP Agean Limited olarak değiştirdi. Firmanın Türk Ticaret Kanunu hükümlerine göre yeniden tesis edilmesi sonucunda BP işçi alımı gerçekleştirerek, bir Türk şirketi olarak tescil ve ilan edildi. Bu tarihten itibaren BP personel alımı sıklıkla yapıldı ve firma, akaryakıt ile madeni yağ alanlarında ticari faaliyetlerine devam etti.

Ülkemizde BP Petrolleri A.T.’ye ek olarak iki ayrı şirket daha kurulduğu için BP eleman alımı daha sık yapılmaya başlandı. Kurulduğu günden bu yana birçok firmayı bünyesine ekleyen şirket, tek bir marka oluşturma girişimi içerisindedir. Buna bağlı olarak da eleman gereksinimi çoğalmakta ve her gün onlarca ilan açarak kişilere istihdam sağlamaktadır.

BP Personel Alımı

BP Çalışma Şartları

Ülkemizde akaryakıt pazarlama, bitüm, deniz yakıtları, rafinaj, madeni yağlar, kimyevi maddeler, uçak yakıtları, ticari ve endüstriyel yakıtlar gibi pek çok sektörde faaliyet gösteren BP çalışma şartları kişinin görev aldığı alana göre değişkenlik göstermektedir.

Şirketin idari binalarında çalışan personeller daha rahat şartlarda görevini idam ettirmekte ve bina içerisinde birçok yan haktan yararlanabilmektedir.

BP başvuru fonksiyonu sayesinde gereksinimlerini gidermeyi, petrol arama, petrol çıkarma, enerji ve doğal gaz alanlarındaki yatırımlarını geliştirmeyi hedeflemektedir. Fakat şirketin güncel ilanları içerisinde kendinize uygun bir pozisyon bulamadıysanız; Aygaz, Milangaz ve Opet personel alımlarını da değerlendirebilirsiniz.

BP İş İlanları

Kariyer.net sitesindeki şirkete özel sayfa üzerinden BP iş ilanları ve açık pozisyonları duyurulmaktadır. Firmanın güncel duyuruları hakkında detaylı bilgi almak ve adaylarda aranılan yetenekler ile uzmanlıkları incelemek için belirtilen sayfaya ulaşmanız yeterli olacaktır.

Müşterilerine geniş kapsamlı ve yenilikçi hizmet sunmayı hedefleyen firma, petrol sektöründe daima çözüme odaklanan bir kuruluş olmayı başarmıştır. Türkiye’nin önde gelen ofis zincirine sahip ve bu nedenle çalışanlarını gerekli eğitimlerle geliştirmektedir.

BP İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

BP iş başvurusu iki farklı şekilde yapılabilmektedir. Bunlardan ilki kariyer.net sayfasındaki güncel ilanları incelemek ve kriterlerini taşıdığınız duyurulara başvuru yapmaktır.

İkincisi ise BP iş başvuru formu sayesinde şirketin bünyesine katılabilmek için genel bir müracaatta bulunmaktır. İkinci seçeneği değerlendirmek isteyen adaylar, aşağıdaki linki tıklayarak direkt olarak firmanın başvuru formu sayfasına ulaşabilirler.

Linke tıkladığınızda, açılan sayfada “Özgeçmiş iletme” sekmesini göreceksiniz. Bu sekme aracılığıyla açık pozisyonları görebilir, daha önce yapmış olduğunuz başvuruları inceleyebilir ya da özgeçmiş bilgilerinizi görüntüleyerek güncelleyebilirsiniz.

Sisteme giriş yapmak için “Özgeçmiş iletme” sayfasındaki Giriş Yap butonunu kullanınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*