Boyner Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Boyner’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Boyner bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Boyner personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Boyner, Türkiye’nin halka açık gıda ve elektronik dışı en büyük perakende satış mağaza zinciridir. 1981 kurulmuştur. Kuruluşunun ilk yıllarında Çarşı adını kullanmıştır.

2004 yılında Boyner adıyla faaliyetlerine devam etmiştir. Türkiye genelinde 500 den fazla mağaza ile hizmet vermektedir. Alanında en büyük şirketlerden biri olan Boyner, pek çok dünya markasının satışı konusunda öncü konumundadır.

Boyner Personel Alımı ve İş İlanları

Boyner İş İlanları

Boyner, iş arayanların en çok çalışmak istediği şirketlerden biridir. Kurumsal kimliği ve sürekli büyüyen yapısıyla her zaman ilgi çekicidir. Bu kapsamda yaklaşık 10000’i aşkın kişiye istihdam sağlaması ve Türkiye geneline yayılması ile son derece önemli bir şirkettir. Ayrıca 8 e-ticaret sitesi ile de sektörünün öncülerinden olmuştur.

2019 yılındaki cirosu 1 milyar 834 milyon 473 bin 274 TL olarak kayıtlara geçmiştir. Bu sürede 100 milyon üzerinde ziyaretçi ağırlayan Boyner, Bu noktada kurulduğu yıldan beri sektörünün en önde gelen şirketlerinden olmuştur.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Boyner Cevahir Marka Şatış Danışmanı (Kadın Kat… İstanbul Başvur
Boyner İstinyepark Kasiyer İstanbul Başvur
Boyner Cevahir Kasiyer İstanbul Başvur
Boyner İstinyepark Satış Operasyon Asistanı İstanbul Başvur
Boyner Akasya Müşteri İlişkileri Asistanı İstanbul Başvur
İstanbul Viaport Boyner Satış Danışmanı İstanbul Başvur
İstanbul Buyaka Avm Satış Danışmanı İstanbul Başvur
İstanbul Bağdat Caddesi Boyner Satış Danışmanı İstanbul Başvur
İstanbul Viaport Boyner Lojistik Asistanı İstanbul Başvur
İstanbul Buyaka Avm Lojistik Asistanı İstanbul Başvur
İstanbul Bağdat Caddesi Boyner Kasiyer İstanbul Başvur
İstanbul Viaport Boyner Kasiyer İstanbul Başvur
Elazığ Park 23 Avm Boyner Satış Danışmanı Elâzığ Başvur
İstanbul Buyaka Avm Kasiyer İstanbul Başvur
İstanbul Hiltown Boyner Mağazası Satış Danışmanı İstanbul Başvur
Boyner Deposite Outlet Mağazası Satış Danışmanı İstanbul Başvur
İstanbul Erenköy Boyner Mağazası Hediye Paket … İstanbul Başvur
Eskişehir Vega Outlet Satış Danışmanı Eskişehir Başvur
Panora Boyner Satış Danışmanı Ankara Başvur
Boyner Barista Şefi İstanbul Başvur

Daha fazla Boyner iş ilanı için tıklayın.

Nasıl Başvurulur?

Boyner’de çalışma fırsatı yakalamak için farklı yöntemler vardır. Şirketin iş ilanlarına başvuru yapma noktasında üç farklı yol izlenmektedir. Bunlardan ilki şirketin kendi internet sitesidir. Arama motoruna “Boyner insan kaynakları” yazarak ilk çıkan sonuca tıklayınız. Açılan sayfada “Kariyer” sekmesine tıklayınız ve ardında açık pozisyonlar yolunu takip ediniz.

Şirketin açık pozisyonları sıralanacaktır. Size uygun olan ilanı tıklayınız. Bütün boşlukları eksiksiz bir şekilde ve doğru olarak doldurunuz. Başvuru işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

İkinci yöntem kariyer.net internet sitesi aracılığıyla başvuru yapılan yöntemdir.

Üçüncü yöntem ise secretcv.com internet sitesidir. Bu internet sitelerinden Boyner iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Satış Temsilcisi: Boyner mağazalarına gelen müşterileri karşılamak, onlarla ilgilenmek, ihtiyaçlarına göre önerilerde bulunmak ve reyonların düzenin sağlamak.
  • Mağaza Müdürü: Mağazanın satış, personel, gelir, gider gibi konularıyla ilgilenmek, mağazanın her türlü işleminden sorumlu olmak.
  • E-Ticaret Uzmanı: Şirketin ürünlerinin internet aleminde pazarlanmasını sağlamak, bu kapsamda aksiyonlar almak, sosyal medya mecralarında verimli paylaşımlarda bulunmak ve bu anlamda stratejiler geliştirmek.
  • Mobil Uygulama Geliştiricisi: Mobil cihazlara uygun uygulamalar geliştirmek, mevcut uygulamaların kontrolünü sağlamak ve bu alanda verimliliği artırmak.

Boyner Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*