Boyabat Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

Sinop’un Boyabat ilçesinde vatandaşlara sağlık hizmetleri veren Boyabat Devlet Hastanesi 1950 senesinde 20 yataklı bir sağlık hizmeti olarak hizmetlerine başlamıştır. 1967’de hastanenin yatak sayısı 50’ye çıkmıştır.

1994 ve 1998 seneleri arasında 100 yataklı bir yapıya kavuşmuştur. 2018 yılından bu yana yeni hastane binasında hizmet vermekte olan kurum, B hizmet sınıfında hizmet vermektedir. 2021 itibariyle 145 yataklıdır.

Güvene ve hakkaniyete önem veren Boyabat Devlet Hastanesi önce insan politikası ile hasta, personel ve hasta yakını odaklı hizmetler sunmaktadır.

Boyabat Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Boyabat Devlet Hastanesi İş İlanları

Boyabat Devlet Hastanesi dünyada kendi sektöründe yaşanan tıbbi gelişmeleri, keşfedilen teknolojileri sürekli gelişene alt yapısıyla takip etmekte, halka sunduğu hizmetlerine uygun bir şekilde entegre etmektedir. Bu sayede hizmetlerinin kalitesi her geçen gün artmaktadır.

Hastanenin büyümesinin artması aynı zamanda yeni personellere olan gereksinimi de arttırmaktadır. Dolayısıyla Boyabat Devlet Hastanesi çalışan ihtiyacını karşılayabilmek, halka kesintisiz hizmet sunmak ve aksaklık olmaması için alımlar yapmaktadır. Hastane devlet hastanesi statüsünde olduğu için, iş ilanları da resmi niteliktedir.

Bu sebeple ilanlar ile ilgileniyorsanız, Boyabat Devlet Hastanesi duyurularını her gün kontrol etmeniz gerekir.

Boyabat Devlet Hastanesi Personel Alımı

Boyabat Devlet Hastanesi yılın değişik dönemlerinde farklı pozisyonlara da iş ilanları açabilmektedir. Çünkü bunlar o anda mevcut olan gereksinimlere göre olmaktadır. Bünyesinde bulunan departmanların, birimlerin ve polikliniklerin sayısı oldukça fazladır. Dolayısıyla aday olarak başvuru yapmadan önce açılan pozisyonun ve aranan niteliklerin sizin bilgi ve yetkinlikleriniz ile uyumlu olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Eğer bunları yerine getiriyorsanız, başvuruyu nasıl yapacağınızı öğrenmek için ilanları okumanız yeterlidir. İlanlar kurumun kendi sitesi, İŞKUR, Resmi Gazete, ilan.gov.tr gibi adreslerden bulunabilir. Ardından başvuru şeklini kontrol ederek, buna göre hareket etmeniz yeterlidir.

2 Comments

  1. Yoğumbakım personeli ve temizlik görevlisi daha önce Tekirdağ Çorlu da özel bir hastanede bir yıl çalışdım yoğumbakım personelı olarak çalıştım bir yıl önce

  2. Hemşire yardimciligi bölümü mezunuyum hemşirenin görevlerini biliyorum yapabilirim tıbbi sekreterlik sertifikam var iş alimi yapıyorsanız beni alabilirseniz sevinirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*