Borçka Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

Borçka Devlet Hastanesi 1989 yılında, SSK Bölge Hastanesi olarak 110 yatak kapasiteli biçimde kurulmuştur. 2005 yılında birleşme ardında günümüzdeki adını almıştır. 2018 senesinde 50 yataklı yeni bir binaya sahip olmuş, böylece verdiği hizmetlerin kalitesini de arttırmıştır.

Toplamda 20.666.47 metrekare arsa alanına sahip olan kurum 7893 metrekare kapalı alana sahiptir. A, B ve C bloklarından meydana gelmekte olup tam otomasyon sisteme sahiptir. Halka 7/24 hizmet vermektedir. İçerisinde yatan hasta servislerinden eczaneye kadar çok sayıda birim vardır.

Borçka Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Borçka Devlet Hastanesi İş İlanları

Borçka Devlet Hastanesi alt yapısını her geçen gün geliştirmektedir. Global anlamda tıp sektöründe yaşanan gelişmeleri, ilerlemeleri ve keşfedilen yeni teknolojileri takip etmektedir. Araştırma, bilim ve gelişmeye değer veren yapısıyla bunları hizmetlerine entegre ederek daha nitelikli sağlık hizmetleri sunmaktadır.

Her sene büyümesini arttırmakta olan kurumun bu süreçte yeni personel gereksinimleri de ortaya çıkmaktadır. Bunların karşılanabilmesi, halka verilen sağlık hizmetlerinin aksamaması için gerekli ilanlar verilerek alımlar yapılmaktadır.

Hastane bir devlet kurumu olduğu için ilanları da resmidir. Bu sebeple başvurmak ve burada çalışmaya başlamak istiyorsanız, söz konusu duyurular her gün incelenmelidir.

Borçka Devlet Hastanesi Personel Alımı

Borçka Devlet Hastanesi yılın farklı dönemlerinde, farklı pozisyonlara alım gerçekleştirmektedir. Çünkü bünyesinde mevcut olan birimlerin sayısı oldukça fazladır. Dolayısıyla iş başvurusu yapmadan evvel adayların ilgili pozisyona uygun olduğunu, gerekli nitelikleri de yerine getirdiğini doğrulaması gerekir.

İlanların kontrol edebileceği kaynaklar İŞKUR, ilan.gov.tr, Resmi Gazete gibidir. İlan buralarda bulunduktan sonra hangi pozisyona alım yapılacağı, kaç kişinin alınacağı, adayların toplaması gereken evrakların neler olduğu ve gerekli özel ve genel şartlar yer alacaktır.

Dolayısıyla başvurmak isteyen kişilerin, önceden mutlaka bunları kontrol etmesi ve uyarınca başvurması gerekir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*