Bimeks Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Bimeks, 1991 yılında Murat ve Vedat Akgiray kardeşler tarafından yapışkan bantlar sektöründe hizmet vermeye başlamış, kısa süre içerisinde hizmet ağına baskı makineleri, baskı klişeleri, polyester ve polikarbonat ürünleri de ekleyerek hizmet ağını genişletmiştir.

Bünyesindeki 1500’e yakın çalışanı ve yaklaşık 1,5 Milyar TL yıllık cirosu ile Asya, Afrika ve Avrupa’ya satış ihracatını da gün geçtikçe arttırmaya devam etmektedir. Bimeks, günümüzde İstanbul’da yer alan tesisiyle hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

İş İlanları

Bimeks, 3 kıtada yaklaşık 30 ülkeye gerçekleştirdiği ihracatları ile gün geçtikçe sektörde adından daha sık söz ettirmeye başlayan, inşaattan ev eşyalarına, ambalaj sektöründen otomotive kadar hemen hemen her çeşit sanayi kuruluşuna hizmet sunmaktadır. Geniş hizmet ağı ve geniş ürün skalası ile yayınladığı her yeni iş ilanının da birçok kişi tarafından sıkı bir şekilde takip edilmesini sağlamaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Bimeks, ürünlerine artan talepleri karşılamak ve büyüyen pazar payında herhangi bir aksama olmaması için zaman zaman bünyesine yeni elemanlar katmaktadır. Bimeks, yeni iş ilanlarını kendi resmi sitesi üzerinden yayınlamaktadır.

Bimeks’in iş ilanlarına başvuru gerçekleştirmek için Bimex’in resmi sitesine girerek açılan sayfada yer alan “Kariyer” butonunun seçilmesi gerekmektedir. Yeni açılan sayfada “İş Başvuru Formu”nu kendinize ait bilgi ve tecrübelerinizle doldurduktan sonra “Gönder” butonuna basarak öz geçmişinizin İnsan Kaynaklarına ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Açık olan pozisyonlara da özgeçmişinizi yollayarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar 

  • Mağaza Satış Danışmanı: Firmasının üretimlerini gerçekleştirdiği ürünlerde müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak ürün seçimlerine yardımcı olmakla ve satış faaliyetlerinin belirlenen kriterler doğrultusunda gerçekleşmesini sağlamakla görevli olan kişilerdir.
  • Kalite Kontrol Müdürü: Çalıştığı kurumun bünyesinde üretimleri gerçekleştirilen ürünlerin, kalite, güvenilirlik ve performanslarının ilgili standartları karşılamasını sağlamakla sorumlu bulunan kişilerdir.
  • Makine Teknikeri: Alanında uzman kişilerin ve mühendislerin denetimi altında firma bünyesinde kullanılan motorlu araçların ve makinelerin bakım onarım ve tamiratlarını gerçekleştiren kişilerdir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18 yaş ve üzeri ( Çalışılacak pozisyona göre firma tarafından belirlenmektedir.)

Çalışma Saatleri:  Çalışılacak pozisyona göre firma tarafından belirlenmektedir.

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul

3 Comments

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*