Bilkay Grup Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Bilkay Grup Personel Alımı Yapacak

Bilkay Grup’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Bilkay Grup bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Bilkay Grup personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Bilkay Grup Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

1989 yılında kurulan Bilkay; Türkiye’nin en eski insan kaynakları danışmanlık firmasıdır. Kuruluşunun ilk yıllarında sadece sigorta şirketlerine ek destek personel hizmeti vermekte iken zamanla başta banka ve finans sektörü olmak üzere bir çok sektöre hizmet verir hale gelmiştir. Bilkay; uzun yıllar boyunca istikrarlı ve kalite odaklı hizmet anlayışı sayesinde adından övgü ile bahsedilen, vazgeçilmez dev bir hizmet firması olmuştur. Önceleri şirketlerin fiziksel alan ve personel sayı sıkıntıları ile başlayan dış kaynak çalışma şekli, zamanla gelişerek ve son derece etkin kullanılan bir yönetim sistemi haline geldi. Şirketlerin en önemli maliyet kaynağı olan personel, aynı zamanda yasal uygunluk ve takip anlamında en hassas unsurudur.

Bilkay Grup İş İlanları

Bilkay Grup’ya iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Kat Asistanı

Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Esentepe – Şişli lokasyonunda bulunan genel müdürlük binasında görevlendirilmek üzere Kat Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

 • Minimum Ön Lisans mezunu,
 • Orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
 • Benzer alanda minimum 1 yıl deneyimli,
 • Ms Office programlarına hakim

Elektrik Bakım Ustası

Samsun Tekkeköy’de bulunan işletmemiz için, İş Makinelerimizle ilgili Bakım Onarım Biriminde görev alacak Elektrik Bakım Ustası aramaktayız.

 • Asgari teknik lise mezunu olan,
 • Oto elektrik, Motor,Hidrolik ve şanzıman konusunda tecrübeli,
 • Tercihen Volvo marka Loader (kepçe) iş makinesi konusunda deneyim sahibi olan,
 • İş makineleri elektrik elektronik sistemlerinin arızalarının tespiti ve çözümünde görev almak isteyen
 • Yeni nesil teknolojileri takip eden
 • Tercihen makine operatörlük belgesi olan
 • Teknik ve el becerisi yüksek, işini severek yapacak, gelişime açık olan

Bilkay Grup İş Başvurusu Formu

Bilkay Grup iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Bilkay Grup’nın iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*