Beykent Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Beykent Üniversitesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Beykent Üniversitesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Beykent Üniversitesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Beykent Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları

Beykent Üniversitesi İş İlanları

Öğrencilerimize ve mezunlarımıza, iş dünyasına yönelik deneyimler edinmeleri, diplomalarına uygun sektörleri ve piyasadaki iş olanaklarını tanımaları amacıyla, iş birliği içerisinde bulunduğumuz tüm kurumlardan faydalanma imkânı tanıyoruz.

Ayrıca bu kapsamda, öğrenci ve mezunlarımızı sürece ilişkin bilgilendirmek için çok sayıda tanıtım günleri, işverenlerle gençlerimizi bir araya getirme gibi organizasyonlar düzenliyoruz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Mekanik Teknisyeni İstanbul(Avr.)
2 Elektrik Teknisyeni İstanbul(Avr.)
3 Mekanik Bakım Teknikeri İstanbul(Avr.)
4 Sterilizasyon Görevlisi İstanbul(Avr.)
5 Laboratuvar Sorumlusu İstanbul(Avr.)
6 Tercüman / Çevirmen İstanbul(Avr.)

Beykent Üniversitesi Öğretim Üyesi Alıyor

Beykent Üniversitesi 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi Meslek Yüksekokulu, Sağlık Bilimleri Fakültesi, İletişim Fakültesi, Mühendislik-Mimarlık Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bünyesine çeşitli alanlarda; 13 Öğretim Üyesi alınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır.

Adaylardan İstenen Belgeler

 • Profesör kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (6 takım) halinde ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı Uyarınca Akademik Personel Adayı Açık Rıza Metnini vermeleri gerekmektedir.
 • Doçent kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (4 takım) halinde ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı Uyarınca Akademik Personel Adayı Açık Rıza Metnini vermeleri gerekmektedir.
 • Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (4 takım) halinde ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı Uyarınca Akademik Personel Adayı Açık Rıza Metnini vermeleri gerekmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Beykent Üniversitesi Öğretim Elemanı Alacak

Beykent Üniversitesi aşağıda belirtilen Yüksekokul programlarına, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri ile 09.11.2018 tarih ve 30590 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümleri uyarınca 6 Araştırma Görevlisi, 1 Öğretim Görevlisi alınacaktır.

İstenen Belgeler

 1. Beykent Üniversitesi Rektörlüğüne hitaben yazılmış, başvurulan kadroyu ve iletişim bilgilerini içeren ıslak imzalı başvuru dilekçesi,
 2. YÖK formatlı özgeçmiş.
 3. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
 4. 2 Adet fotoğraf (son altı ay içinde çekilmiş olmalı)
 5. Adli Sicil Kaydı Belgesi
 6.  Lisans /Yüksek Lisans /Doktora Diploması onaylı örneği (Diploma Yurt Dışından Alınmış İse YÖK Denklik Belgesi)
 7.  Lisans Transkript belgesinin aslı ya da onaylı örneği.
 8.  ALES Belgesi
 9. Yabancı Dil Belgesi
 10. ALES muafiyeti için, görev yapılan yükseköğretim kurumlarından alınacak hizmet belgesi ve atama olur yazısı.
 11. Öğrenci olanlardan Lisansüstü Eğitim gördüğüne dair öğrenci belgesi.
 12. Deneyim şartını sağladığını gösterir hizmet belgesi.
 13. Erkek adaylar için askerlikle ilgili terhis, tecil veya muaf olduğunu belirten belge.
 14.  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı Uyarınca Akademik Personel Adayı Açık Rıza Metni.
  Ön  değerlendirme  Sonuçları  ve  nihai  değerlendirme  sonuçları  Üniversitemizin  www.beykent.edu.tr  web  adresinde  yayınlanacak  olup,  bu  aynı zamanda tebligat niteliğinde olacaktır. Ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Detaylı bilgi için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*