Bernardo Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Antalya, Ankara, Bursa, İzmir ve İstanbul dâhil olmak üzere ülkemizin farklı bölgelerinde hizmet veren Bernardo, personel alımlarıyla bu yöndeki gereksinimlerini karşılar. Başvurmak isteyen adaylar güncel ilanları takip etmelidir.

Bernardo İş İlanları

Günümüzde çok sayıda şirket, işletme bir iş ilanı vermek için kariyer sitelerini kullanır. Bu açıdan Kariyer.net, SecretCV.com, LinkedIn ve Yenibiris.com gibi adresler oldukça sık tercih edilir. Bu nedenle Bernardo iş ilanları için de bunları her gün takip etmek önerilir.

Zira iş ilanlarının kapanış tarihleri söz konusudur. Bu gün gelene kadar adaylar müracaat edebilir. Ancak kapanırsa ve güncellenmezse artık başvuru alınmaz. Dolayısıyla güncel takip etmemek, fırsatları değerlendirememenize neden olabilir.

Nasıl Başvurulur?

Bernardo’ya kariyer siteleri üzerinden başvurulabilir. Bernardo’ya başvuru yapabileceğiniz kariyer siteleri Bernardo’nun resmi sitesindeki insan kaynakları bölümünden ulaşabilirsiniz.

Başvuru için öncelikle ilan verilen sitede üyelik hesabına sahip olmak gerekir. Bu sağlanmazsa başvuru da yapılamaz. Hesap açma 1-2 dakika gibi kısa sürede tamamlanır. 

Ardından da özgeçmiş doldurulur. Bu işlem tamamlanınca Bernardo tarafından duyurulan ilana gelinerek, gerekli incelemeler ardından başvuru yapılır. Şayet söz konusu kariyer sitesinde mevcut hesabınız varsa şu aşamalar söz konusudur;

 1. Kullanıcı bilgileri ile hesaba erişim yapılır.
 2. Sitede önceden oluşturduğunuz özgeçmiş, ne kadar güncel olduğu hususunda kontrol edilir. Gerekliyse güncellenir.
 3. İlan açılarak incelenir ve başvuru yapılır.

Bundan sonra Bernardo adayları söz konusu başvurulara göre değerlendirir. Bu kapsamda uygun bulunan kişiler ile irtibat kurularak, mülakat için davet edilir. Bu aşamada firma hakkında araştırma yapmak, daha olumlu sonuçlar sağlayabilir. Dolayısıyla mülakat öncesinde Bernardo resmi sitesi mutlaka incelenmelidir.

Perakende sektörüne göz atıldığında, birçok departman olduğu görülür. Aralarından bazıları şu şekildedir;

 1. Satış
 2. Hizmet 
 3. Pazarlama
 4. Müşteri İlişkileri
 5. Yönetim
 6. Diğer

Perakende sektörü içerisinde çok sayıda personel vardır. Ancak bunların hepsi farklı alanlarda bulunur. Alanların bazıları hakkında şöyle bahsedilebilir;

 1. Satış
 2. Yönetim
 3. Pazarlama
 4. Hizmet
 5. Personel

Perakende sektöründeki personellerin mezun olduğu bazı bölümler işleme, iktisat, kamu yönetimi, endüstri mühendisliği gibidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*