Bayrampaşa Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Bayrampaşa Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Bayrampaşa güncel iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için tıklayın.

İstanbul-Bayrampaşa’da halka ulaşılabilir hizmetler sunan Bayrampaşa Belediyesi yılın farklı zamanlarında işe alımlar yaparak, bünyesini genişletmektedir. Böylece sunduğu kaliteli hizmetler de aksama olmaksızın yapılmaya devam etmektedir.

Kurumda çalışmak için birçok pozisyon yer almaktadır. Bunlar yılın farklı zamanlarında usule göre yayınlanarak, adayların başvuruları alınmaktadır. İnsan, toplum ve çevre odaklı hizmet sunan Bayrampaşa Belediyesi, aktivite ve faaliyetlerini özenli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Bayrampaşa Belediyesi Personel Alımı

Kurum birçok pozisyona dair alım yapabilmekte olup, adayların düzenli bir şekilde kontrol edip kendileri ile ne kadar uyumlu olduğunu görmesi gerekmektedir.

 1. Zabıta
 2. Temizlik İşleri Görevlisi
 3. Şoför
 4. Memur
 5. Arşivci
 6. Park ve Bahçe İşçisi
 7. Güvenlik

Adaylar bu ve açılabilecek tüm kadrolara, ilanlar yayınlandığında müracaat edebilmektedir.

Bayrampaşa Belediyesi İş İlanları

Yenilikçi bir vizyon ile hareket eden Bayrampaşa Belediyesi, bu kapsamda vatandaşlara gelişmiş hizmetler vermektedir. Dinamik ve çağdaş yapısı sayesinde her geçen yıl başarılı büyümesini devam ettirmektedir.

Bu durum zaman içerisinde yeni çalışanlara olan gereksinimi oluşturabildiği için, kurum gerekli iş ilanlarını vermektedir. Böylece boş pozisyonlar da doldurulmaktadır. Başvuru için adayların ilk olarak ilanları nereden bulabileceğini bilmesi gerekmektedir.

Bayrampaşa Belediyesinin kendi resmi sitesine girerseniz, burada duyurular bölümünde gerekli sonuçları yayınlandığında almanız mümkündür. Resmi Gazete, ilan.gov.tr ve İŞKUR gibi platformları da incelerseniz, istediğiniz çözümleri bulabilirsiniz.

Bayrampaşa Belediyesi İşçi ve Personel Alımı

Kamu kurumlarında çalışmak istiyorsanız, belediyeler bu kapsamda değerlendirebileceğiniz seçenekler içinde bulunmaktadır. Bayrampaşa’da yaşıyorsanız, buradaki iş olanaklarını düzenli biçimde kontrol etmeniz mümkündür.

Belediye işe alımları gereksinimleri çerçevesinde yayınladığı için zamanda değişiklik olabilmektedir. Bünyesinde farklı kadrolar yer aldığı için alım yapılan kadro da değişebilir. İşçiden memura kadar tüm personellerine eşit, ayrım yapmadan yaklaşan belediye, sosyal haklardan tatminkar olarak yararlandırmaktadır.

Eğer kamu kurumlarında çalışmak istiyorsanız, bazı ilanlarda adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı istenebileceği unutulmamalıdır.

Bayrampaşa Belediyesi İş Başvurusu

Bayrampaşa Belediyesinin yayınladığı iş ilanları, özellikle ilçede yaşayan ve iş arayışı bulunan kişileri ilgilendirmektedir. Eğer her gün düzenli inceleme yaparsanız bunları görmeniz, başvurmanız mümkündür.

İlanlar ayrıntılı olarak verildiği için öncelikle hangi tarihler arasında müracaat yapılabileceğini görmek önerilmektedir. Böylece daha iyi sonuçlar elde etmeniz mümkündür. Ardından hangi kadro için başvuru gerçekleştirecekseniz, bunun koşullarını ne kadar yerine getirdiğinize bakılmalıdır.

Bu açılardan bir engeliniz bulunmuyorsa ilanda belirtilen evrakları tamamlamanız ardından, şahsi olarak duyuruda belirtilen adrese gidebilir, başvuru yapabilirsiniz.

Bayrampaşa İş İlanları

Bayrampaşa Belediyesinin yayınladığı iş ilanları, günümüzde iş arayan birçok kişiyi ilgilendirmektedir. Bunlar yayınlandığı zaman kendi sitesinden, Resmi Gazeteden, ilan.gov.tr adresinden ve İŞKUR’dan incelemeniz mümkündür. Bunun yanı sıra Bayrampaşa’da bulunan iş olanakları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, internet sitemizi de inceleyebilirsiniz.

No Pozisyonlar
1 Vardiya Müdürü – Forum İstanbul Pidem
2 Pide Ustası Ve Yardımcıları – Forum İstanbul AVM
3 Vasıfsız Eleman
4 Ön Muhasebe Elemanı
5 Teknik Satın Alma Elemanı (Şoför)
6 Elektrik Elektronik Teknisyeni / Teknikeri
7 Aşçı Yardımcısı – Forum İstanbul
8 Muhasebe Elemanı
9 Teknik Personel – Bayrampaşa
10 Depo Elemanı
11 Akaryakıt Market Görevlisi
12 Nakliye Elemanı

Güncel Bayrampaşa İş İlanları için TIKLAYIN.

8 Comments

 1. merhaba .45 yaşındayım bayramapasada oturuyorum.cayciyim.is arıyorum.yardimci olursanız sevinirim tesekkurler

 2. Merhabalar..
  38 yaşındayım ve doğduğumdan beri muratpaşa mahallesinde ikamet ediyorum büyük araç tecrübem ve belgelerim tam şuan beşiktaş belediyesinde cenaze hizmet teyim..
  Bayrampaşa belediye bünyesinde şöför işi aramaktayım..teşekkür ederim.

 3. Gaziosmanpaşa meydanda oturuyorum ismim
  Berkay Sabancı askerliğimi yaptım B.sınıfıehliyetim var şöför iş ilanı arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 4. Bayrampaşa yıldırım mah ikamet ediyorum E sınıfı ehliyetim var lise mezunuyum belediye bünyesinde iş istiyorum teşekkürler

 5. Bayrampaşa da oturuyorum
  Silahli güvenlik görevlisi kimlik kartım var
  Üniversite mezunuyum

 6. Bayrampaşa da oturuyorum temizlik görevlisi olarak iş arıyorum yardım edersek sevinirim teşekürler

 7. Bayrampaşa da altın tepsi mah.de ikamet etmekteyim yaklaşık 10 yıldır burada oturuyorum evliyim evim kira yaşım 36 B sınıf ehliyetim var temizlik işi park ve bahçeler işi şoför işi yaparım Yeter ki iş olsun…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*