Bayrampaşa Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Bayrampaşa Belediyesi Personel Alımı

1990 yılına kadar Eyüp ilçesinin bir semti olarak gelişmesini sürdüren Bayrampaşa, 1990 yılında ilçe statüsüne alınmıştır.

Bayrampaşa Belediyesi; etkin, verimli, hesap verebilir, vatandaş beyanına güvenen ve şeffaf bir kamu yönetimi oluşturarak, kamu hizmetlerinin hızlı, kaliteli, basitleştirilmiş ve düşük maliyetli bir şekilde yerine getirilmesini sağlama hedefiyle faaliyet göstermektedir. Bu faaliyetleri kapsamında artan nüfusunun da etkisiyle iş gücüne ihtiyaç duyan kurumun çok sayıda deneyim, deneyimsiz ve engelli personel alımı yapacağı öngörülmektedir.

Bayrampaşa Belediyesi Personel Alımı

Bayrampaşa Belediyesi İşçi Alımı

Kadrosuna yakın zamanda personel alımı yapacağı tahmin edilen Bayrampaşa Belediyesi’nin bu personelleri taşeron ya da sözleşmeli işçi statüsü ile istihdam edeceği öngörülmektedir. Çalıştığı taşeron şirketler hakkında internet sitesi üzerinden bilgi veren kurum, bu şirketler bünyesinde ya da sözleşmeli olarak çalışan işçiler arasında herhangi bir ayrım yapmamakta ve eşit maaş şartları, eşit sosyal haklar sunmaktadır.

Bütün personelleri gibi işçilerinde 08.00 ile 17.30 mesai saatleri arasında çalıştığı belediyede herhangi bir sebeple fazla mesai yapmak durumunda olan çalışanlarına maaşlarının yanı sıra ek mesai ücreti ödemektedir.

Bayrampaşa Belediyesi Memur Alımı

Kimi vatandaşlar ilgili şartları karşılıyor olmaları durumunda memur alımlarına yönelik bildirimleri de değerlendirebilirler. Bayrampaşa Belediyesi memur alımı farklı şartlar dahilinde gerçekleştirilebilmektedir. Kimi alımlarda istenilen şartlar arasında KPSS’ye girmiş olmak da vardır. Kimi alımlarda ise KPSS gerekli değildir. Bu tamamen hangi alanda memur gerektiği, uzun mu yada kısa dönem mi gerektiği gibi ayrıntılara göre değişkenlik göstermektedir.

Bayrampaşa Belediyesi memur alımı başvurusu yapabilmek için üniversite eğitimi almış olmak şart değildir. Zabıta, tekniker, genel memur gibi çeşitli memur kadrolarına yönelik alımlarda genel olarak eğitim seviyesi en az “lise” olarak ifade edilmektedir. Dolayısıyla lise eğitimini tamamlamış olan adayların, kurumun bünyesinde açılan memur alımlarına yönelik ilanlara başvurabilmesi mümkün olmaktadır.

Bayrampaşa Belediyesi İş İlanları

Belediyeciliği rutinin dışına taşıyarak, farklı ve özgün uygulamalarla bir yandan günün sorunlarına çözüm üretirken diğer yandan da Bayrampaşa’nın geleceğini en güzel şekilde inşa etmenin gayreti içerisinde olan Bayrampaşa Belediyesi, kadrosuna almayı planladığı yeni personelleri için resmi internet sitesi üzerinden detaylı bir iş ilanı yayınlamaya hazırlanıyor.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Bayrampaşa Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Resmi internet sitesini aktif olarak kullanan belediyelerden bir tanesi olan Bayrampaşa Belediyesi, personel alımlarını da genellikle internet sitesi aracılığıyla yönetmeyi tercih etmektedir. Bu bağlamda Bayrampaşa Belediyesi personeli olmak isteyenlerin belediyenin internet sitesinin sık sık ziyaret ederek yayınlanması beklenen iş ilanlarını takip etmeleri gerekmektedir.

Çalışmak istediği birimde kadro açıldığını gören adayların bu birim için yayınlanan iş başvuru formunu doldurmaları ya da belediyenin ortak çalıştığı taşeron şirketler üzerinden iş başvurusu yapmaları gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Güncel Bayrampaşa iş ilanları:

 • Bayrampaşa Carrefoursa Hiper Balık Görevlileri
 • Depo Görevlisi
 • Meydancı (Otel Genel Alanları )
 • Komi
 • Kasiyer
 • Depo Personeli

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de bayrampaşa iş ilanlarına bakabilirsiniz.

7 yorum

 1. Merhabalar..
  38 yaşındayım ve doğduğumdan beri muratpaşa mahallesinde ikamet ediyorum büyük araç tecrübem ve belgelerim tam şuan beşiktaş belediyesinde cenaze hizmet teyim..
  Bayrampaşa belediye bünyesinde şöför işi aramaktayım..teşekkür ederim.

 2. Gaziosmanpaşa meydanda oturuyorum ismim
  Berkay Sabancı askerliğimi yaptım B.sınıfıehliyetim var şöför iş ilanı arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 3. Bayrampaşa da altın tepsi mah.de ikamet etmekteyim yaklaşık 10 yıldır burada oturuyorum evliyim evim kira yaşım 36 B sınıf ehliyetim var temizlik işi park ve bahçeler işi şoför işi yaparım Yeter ki iş olsun…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*