İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Battalgazi Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Battalgazi Belediyesi Personel Alımı

Battalgazi belediyesi personel alımı periyotlarını her sene düzenli aralıklarla yapmaktadır. Bu nedenle kurumun alımlarının, her sene bir önceki yılım alım tarihiyle örtüştüğünü ifade edebiliriz.

Ancak en son yapılan alımında İŞKUR kurumuyla birliktelik sağlayan belediye alımlarını tahminlere göre artık bu kanal üzerinden gerçekleştirecektir. İlanların söz konusu kanallardan yapılması, adayların daha rahat ve eşit bir şekilde başvuru hakkına sahip olmaları demektir.

Battalgazi Belediyesi bulunduğu mevki değerlendirildiğinde çevre ve sosyal hayat anlamında birçok projeye sahip olup bu projelerin istihdam kolunda büyük atılımlar gerçekleştirmektedir. Her proje yapım aşamasında iken memur ve işçi istihdamı kapasitesi göz önüne alınarak değerlendirilir. Bu sayede Battalgazi Belediyesi iş ilanları ve açık pozisyonlarla gündeme gelmektedir.

Battalgazi Belediyesi Personel Alımı

Battalgazi Belediyesi İşçi Alımı

Kurumun bünyesine alınan işçiler çalışma düzeylerine göre bireysel kıdem alabilmektedirler. Kıdem mantığını tam anlamıyla oturtan Battalgazi Belediyesi, açık pozisyonlara aldığı işçileri zaman içerisinde ki performanslarına göre değerlendirerek daha yüksek mertebelere taşıyabilmektedir.

Battalgazi Belediyesi işçi alımı İŞKUR bağlantılı olarak yapılmaktadır. Bunun için http://www.iskur.gov.tr/ adresinden veya yakınınızda yer alan İŞKUR makamından kayıt oluşturmanız ve talebiniz doğrultusunda kurumun ilanlarını takip etmeniz gerekmektedir. Bu süreç ilerledikçe açılan pozisyonlarda yapılan kuralar istihdam durumunuzu belirleyecektir.

İşçilerin pozisyon değiştirme hakları bulunmamaktadır. Ayrıca alımlarda pozisyon odaklı başvuru kabulü yapıldığından bu gibi bir ayrıcalık tanınmamaktadır. Memur pozisyonları genellikle vezne görevlisi ve bölüm yöneticiliği olarak belirlenmektedir. Yeni inşa edilen ödeme noktaları memur alımına işaret eden yapılar olmaktadırlar.

Battalgazi Belediyesi Memur Alımı

Battalgazi Belediyesi memur alımı belirlenen prosedürler ışığında KPSS puanıyla birlikte yapılmaktadır. KPSS puanınıza göre yapacağınız tercihlerin olumlu veya olumsuz olması istihdam durumunuzu belirleyen faktör olarak karşımıza çıkmaktadır. Tercih sonucunuzun olumlu olması ve atanmanız durumunda belediye bünyesinde ki herhangi bir mevkide resmi işler odaklı olarak çalışmaya başlayacaksınız.

Kurum, memurlarına uzun süreli hizmet ve başarı sonrasında çeşitli terfiler sunmakta olup, ilgili pozisyonda ki yönetici makama kadar yükselme imkânı tanımaktadır. Memurların alımları sonrasında pozisyon değiştirme hakları da belediye tarafından saklı tutulmaktadır.

Daha iyi bir çalışma temposu tutturacağını gözlemleyen yöneticiler talepte bulunan/bulunmayan hemen her memuru pozisyon değişimine yönlendirebilmektedir.

Battalgazi İş İlanları

Battalgazi iş ilanları açısından sektör çeşitliliğinin az olması nedeniyle yoksun bir yerleşim alanıdır. En büyük istihdam alanlarını erik ekşisi ve içli köfte gibi yöresel yemeklere odaklanan lokantalar ve satış noktaları oluşturmaktadır.

Bu nedenle ilçede yayınlanan iş ilanları içerisinde, söz konusu olan sektörlere yönelik daha fazla duyuruyla karşılaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra büyük firmaların, personel ihtiyaçları da Battalgazi iş ilanları ile karşılanmaktadır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir