Battalgazi Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Battalgazi Belediyesi Personel Alımı

1987 yılında çıkarılan bir kanun kapsamında ilçe belediyesi unvanını alan Battalgazi Belediyesi, Türk İslam Komutanı ve Kahramanı Battalgazi’nin burada yaşamasından dolayı “BATTALGAZİ” adını almıştır.

Battalgazi Belediyesi, genç, dinamik ve donanımlı çalışanları ile belediyenin kaynaklarını israf etmeden yasal yetki ve görevleri çerçevesinde, gelecek nesillerin önünü açarak, halkın yaşam kalitesini yükseltmek amacı ile şeffaf, gelişimci, planlı ve duyarlı bir belediyecilik anlayışını ilke edinerek vatandaşlarına hizmet vermektedir.

Battalgazi halkına toplumsal ve kentsel alanda, sosyal, kültürel ve ekonomik yönden kalkınmış bir ilçe oluşturmak için layık olduğu çağdaş hizmeti sunmak hedefinde olan kurum, bu hedefine daha kısa sürede ulaşabilmek adına personel alımı yapacak.

Battalgazi Belediyesi Personel Alımı

Battalgazi Belediyesi İşçi Alımı

Battalgazi’yi gelişen, güzelleşen ve yaşanabilir bir ilçe olarak yaratabilmek için, katılımcı fikir ve değerlere önem veren Battalgazi Belediyesi’nin kadrosuna memur alımından çok işçi alımı yapacağı tahmin edilmektedir.

Kadrosuna alacağı işçileri destek hizmetleri, fen işleri, bilgi işlem, temizlik işleri, park ve bahçeler müdürlüklerinde istihdam etmesi beklenen kurumun bu işçilerine 08.00 ile 17.00 saatleri arasında mesai uygulayacağı öngörülmektedir.

Battalgazi Belediyesi Memur Alımı

Battalgazi Belediyesi memur alımı belirlenen prosedürler ışığında KPSS puanıyla birlikte yapılmaktadır. KPSS puanınıza göre yapacağınız tercihlerin olumlu veya olumsuz olması istihdam durumunuzu belirleyen faktör olarak karşımıza çıkmaktadır. Tercih sonucunuzun olumlu olması ve atanmanız durumunda belediye bünyesinde ki herhangi bir mevkide resmi işler odaklı olarak çalışmaya başlayacaksınız.

Kurum, memurlarına uzun süreli hizmet ve başarı sonrasında çeşitli terfiler sunmakta olup, ilgili pozisyonda ki yönetici makama kadar yükselme imkânı tanımaktadır. Memurların alımları sonrasında pozisyon değiştirme hakları da belediye tarafından saklı tutulmaktadır.

Daha iyi bir çalışma temposu tutturacağını gözlemleyen yöneticiler talepte bulunan/bulunmayan hemen her memuru pozisyon değişimine yönlendirebilmektedir.

Battalgazi Belediyesi İş İlanları

Battalgazi Belediyesi, hizmetlerinde, israfçı olmadan, insaflı bir anlayış içerisinde milli ve manevi değerler ile kültürel mirasa sahip çıkarak, modern ve yeşil bir Battalgazi için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu çalışmalar kapsamında kadrosundaki bazı birimlerde yeni personellere ihtiyaç duyan kurum, kadrosuna almaya hazırlandığı personelleri ile ilgili detaylı bilgiyi her zamanki gibi internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak duyuracak.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Battalgazi Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Personel alımlarını genellikle İşkur ortaklığında gerçekleştiren Battalgazi Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşların öncelikle belediyenin resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanının yayınlanmasını beklemeleri gerekmektedir.

Belediyenin internet sitesinde yayınlanan iş ilanını dikkatli bir şekilde inceleyen ve kendi niteliklerine uygun olarak değerlendiren adayların kurumun internet sitesi üzerinden yayınlanan iş başvuru formunu eksiksiz doldurmaları ya da İşkur bürolarına giderek ön başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Battalgazi İş İlanları

Battalgazi iş ilanları açısından sektör çeşitliliğinin az olması nedeniyle yoksun bir yerleşim alanıdır. En büyük istihdam alanlarını erik ekşisi ve içli köfte gibi yöresel yemeklere odaklanan lokantalar ve satış noktaları oluşturmaktadır.

Bu nedenle ilçede yayınlanan iş ilanları içerisinde, söz konusu olan sektörlere yönelik daha fazla duyuruyla karşılaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra büyük firmaların, personel ihtiyaçları da Battalgazi iş ilanları ile karşılanmaktadır.

 • Mağaza Satış Temsilcisi – Malatya
 • SATIŞ TEMSİLCİSİ – MALATYA

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Battalgazi iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*