Başkent Edaş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Başkent Edaş’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Başkent Edaş bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Başkent Edaş personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. Ankara, Çankırı, Bartın, Kastamonu, Karabük, Zonguldak ve Kırıkkale illerinde elektrik dağıtımı yapmaktadır. Başkent Edaş personel alımı yapmakta olup, bu kapsamda kadrosu hızlı bir şekilde artmaktadır.

İş arıyorsanız ve bu firmaya katılmak istiyorsanız, kariyer sitelerini Başkent Edaş iş ilanları bakımından araştırmanız gerekir. Böylece yeni pozisyonları görebilir, başvuru tarihlerine göre müracaat edebilirsiniz.

Kariyer siteleri üzerinden Başkent Edaş iş başvurusu gerçekleştirilmekte olup, ardından mülakat süreci başlamaktadır. Tüm aşamaları başarı ile tamamlayarak olumlu değerlendirme alan kişiler, işe kabul edilebilir.

Başkent Edaş Personel Alımı ve İş İlanları

Sektör Elektrik Üretim ve Dağıtımı
Kuruluş Yılı 1995
Çalışan Sayısı 312
Web Sitesi https://www.baskentedas.com.tr/
Açık Pozisyon 4

Başkent Edaş Personel Alımı Yapacak

Başkent Edaş yılın farklı zamanlarında personel almakta olup, güncel olarak iş ilanları bulunmaktadır. Kariyer.net üzerinde görülebilen bu ilanlar başvuruya açık olup, ilgilenen adayların hemen işlem yapması gerekir.

Başkent Edaş İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Başkent Edaş farklı pozisyonlara yönelik iş ilanı açmaktadır. Güncel olarak müracaat edilebilen bazı duyurular, açıklamaları ile beraber şöyledir;

  1. Satın Alma Uzmanı: Endüstri ve Elektrik-Elektronik mühendisliği, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi ya da alakalı bölümlerden mezun olma, 5 ile 10 sene arası satın alma tecrübesi bulundurma, tercihen SAP MM modülü üzerine deneyimli, İngilizce bilme gibi nitelikler aranmaktadır.
  2. Veri Yönetimi Uzmanı: İstatistik, Endüstri, Bilgisayar ya da alakalı mühendislik bölümlerinden mezun olma, SQL, Python üzerine bilgili olma, İngilizce bilme, ekip çalışması yapabilme gibi nitelikler aranmaktadır.
  3. Yatırım Planlama Uzmanı: Microsoft Office programlarına hâkim olma, temel olan finansal analiz hesapları ile değerlendirmelerini gerçekleştirebilme gibi nitelikler aranmaktadır.
  4. Teknik Ofis Uzmanı: Elektrik, Elektrik-Elektronik mühendisliklerinden mezun olma, Elektrik dağıtım, AG, YG üzerine minimum 2 sene tecrübeli, AutoCad bilme gibi nitelikler aranmaktadır.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Planlama Uzmanı Ankara
2 Elektrik Teknikeri/Teknisyeni Ankara +6 il daha
3 Makine Mühendisi Ankara
4 Merkezi Planlama Uzmanı Ankara

Eğer bunlara başvurmak ya da incelemek istiyorsanız, tüm işlemler Kariyer.net üzerinden yapılabilmektedir. İlanlar farklı illerde olmakla birlikte, başvururken taşınma üzerine probleminiz olmadığına dair bir not eklemek, insan kaynakları departmanının sizi değerlendirmesine yardım edebilir.

Başkent Edaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başkent Edaş ailesine katılmak istiyorsanız ve güncel iş ilanları nitelikleriniz ile uyuşuyorsa işlem yapabilirsiniz. Online başvuru yapmak için şu işlemler sırasıyla takip edilmektedir;

  1. https://www.kariyer.net/firma-profil/enerjisa-dagitim-baskent-elektrik-dagitim-a-s-9720-233350 linkini açarak, kullanıcı adı ve şifreniz ile oturum açın.
  2. net üyesi değilseniz, platforma üye olun.
  3. İlanları inceleyerek, size ve yeteneklerinize uygun olanlara tıklayın.
  4. Başvur butonuna tıkladıktan sonra ön yazı ve özgeçmiş seçin.
  5. Başvuruyu tamamla butonuna tıklayın.

Ardından çevrimiçi müracaat tamamlanır. Bilgiler insan kaynakları departmanına aktarılmakta olup, inceleme ardından uygun adaylar ile irtibat kurulmaktadır. Ardından da mülakat aşamasına geçilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*