Bakırköy Dr. Sadi Konuk Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

bakırköy-dr-sadi-konuk-hastanesi

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Hastanesi personel alımı yapacak!

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Hastanesi iş başvurusu yaparak sizde Bakırköy Dr. Sadi Konuk Hastanesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Bakırköy Dr. Sadi Konuk Hastanesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Bakırköy Dr. Sadi Konuk Hastanesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Bakırköy Dr. Sadi Konuk Hastanesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Hastanemizin kuruluşuna ilişkin öneri Sağlık Bakanlığı’na  1965 yılında yapılmış, 1969 yılında hastane hizmete hazır hale  gelmiştir. 1970 yılında 100 yataklı Tropikal Hastalıklar  Hastanesi olarak açılmıştır. 30 Eylül 1985 yılında genel amaçlı  Devlet Hastanesi’ne dönüştürülen 150 yataklı hastanemiz,  2000 yılına kadar bu statüde hizmet vermiştir.
fatgpt
1998 yılında 75. Yıl Kadın Hastalıkları ve Çocuk Hastanesi,  hastanemiz bünyesine katılmıştır. Hastanemiz 28 Eylül 2000  tarihinden itibaren Prof. Dr. Erşan AYGÜN ‘ün kurucu  başhekimliğinde ‘Eğitim ve Araştırma’ misyonunu da  üstlenerek, Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma  Hastanesi adını almıştır.

Misyon 

 Hastalarımıza sağlık hizmetini, uluslararası standartta sunabilmek için tıptaki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, hekim, hemşire ve tüm personelimizin sürekli eğitim almasını sağlamak, çalışanlarımızın ve hastalarımızın iyiliği ve mutluluğu için çalışmak.
Vizyon

Toplumumuzun sağlık konusundaki beklenti ve ihtiyaçlarını dikkate alarak bilimsel kurallara uygun ve kaliteli sağlık hizmetini en üst seviyede vermek, kaliteyi sürekli iyileştirme prensibiyle ülkemizde sağlık hizmetini veren lider eğitim kurumu ve hastanelerinden biri olmak.

Güncel hastane personel alım ilanlarına buradan başvurabilirsiniz.

fatgpt

12 Comments

 1. merhaba cv olarak guclu cvm var sekreterlık danışma asıstanlık kurumsal iletişim pazarlama v.b

 2. sizinle çalışmak istiyorum.Hemşirelik mezunuyum 10 yıllık genel cerrahi ve üroloji + kan alma deneyimim var

 3. Merhabalar. Haseki hastanesinde görev aldım. İşletme bölümü mezunuyum. Hastane otomasyon programına hakimim. Veri girişi, tahsilat, tahlil girişleri, kasa sayımı ve kapatımı, teslimi konusunda deneyimliyim. Veznedar, hasta kabul yetkilisi ya da buna benzer pozisyonlarda çalışabilirim. Teşekkürler.

 4. Merhaba
  Sağlık kurumları işletmeciliği bölümü mezunuyum. Asya Hastanesi Hasta Kabul yetkilisi olarak görev aldım. Özel Okmeydanı Hastanesi Hasta Kabul yetkilisi çalıştım. Bilgisayar isletmenligi sertifikam mevcuttur. Kişisel gelişim ile ilgili çeşitli kurslara katılım sağladım. Bilgilerinize sunuyorum
  Saygılarımla

 5. Hastanenizde hasta kabul gorevlisi ya da muhasebe elemani olarak çalışmak istiyorum tesekkurler

 6. Ozel guv is istiyorum lise mezunuyum kpss 66 puanim var diksiyonum ve fizigim duzgun acikogretim maliye okuyorum silahli ozel guv kartim var her turlu calisma kosuluna uyarim tesekkur ederim

 7. Merhabalar onlisans işletme bölümü mezunuyum hastanenizde çalışmak istiyorum teşekkür ederim.

 8. Açıköğretim (Sosyal Bilimler) mezunuyum. Ayrıca Etik Kariyer Akademi’te Tıp Sekreterliği eğitimi aldım. 10 parmak F klavye iyi düzeyde kullanabilmekteyim. Medin, Sarus, Birim ve Syngo Workflow Browser programlarını kullanabilmekteyim. Sigara kullanmıyorum. Hasta kayıt (barkod) ya da radyoloji bölümünüzde sizinle birlikte çalışmak istiyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*