Bahçeşehir Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Bahçeşehir Üniversitesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Bahçeşehir Üniversitesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Bahçeşehir Üniversitesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Bahçeşehir Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları

Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Yapacak

Bahçeşehir Üniversitesi aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun ilgili maddeleri “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği”, “Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Dil öğretimi ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasında Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmelik”, “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” ve “Bahçeşehir Üniversitesi Akademik Personel (Öğretim Elemanları) Yükseltme ve Atama Esasları” ilgili hükümleri uyarınca öğretim elemanları alınacaktır.

 

Bahçeşehir Üniversitesi İş İlanları

No Pozisyonlar Lokasyon
1 ERP Uzmanı İstanbul(Avr.), İstanbul(Avr.)
2 Yetiştirilmek Üzere Oyun Geliştirme Uzmanı Ankara
3 Yetiştirilmek Üzere Yazılım Uzmanı (.Net / Java) İstanbul(Avr.)
4 Yetiştirilmek Üzere Sistem & Siber Güvenlik Uzmanı İstanbul(Avr.)
5 Yetiştirilmek Üzere Bulut Bilişim Uzmanı İstanbul(Avr.)
6 Java Yazılım Danışmanı / Eğitmeni İstanbul(Avr.)
7 Oyun Yazılım Eğitmeni (Unity 3D) İstanbul (Tümü)
8 Bulut Bilişim ve Siber Güvenlik Eğitmeni İstanbul(Avr.)
9 Yazılım Geliştirme Eğitmeni (.Net Core) İstanbul(Avr.)

Öğretim Üyesi Kadro Başvurusu Genel Şartları

 1. Adayların 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri, Yükseköğretim Kurumlarında yabancı Dil EğitimÖğretimi ve Yabancı Dille Eğitim-Öğretim Yapılmasında Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmelik, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesindeki genel koşullar, Üniversitemiz Senatosu’nca kabul edilen ve Yükseköğretim Genel Kurulu tarafından uygun bulunan yükseltme ve atamalarla ilgili minimum kriterleri sağlaması gerekmektedir.
 2. Yabancı Dil Yeterliliği
 3. Üniversitemiz Öğrenim Dili İngilizce olan bölümlerine başvuracak adayların eğitim, araştırma yapacak ve yaptıracak düzeyde İngilizce bilmeleri gerekmektedir. Üniversitemizde ilk kez öğretim üyesi olarak başvuracak adayların KPDS, ÜDS, YDS veya YÖK tarafından kabul edilen eşdeğer İngilizce sınavlarından asgari 85 puan almış veya 23.03.2016 tarih 29662 sayılı Resmî Gazete’ de yayınlanan yönetmeliğin 8. maddesini 7. fıkrası a, b, c ve ç koşullarından birini sağlamış olmaları ve bunu belgelendirmeleri gerekmektedir.
 4. Türkçe Öğretim Yapan Bölümlere yapılacak başvurularda KPDS, ÜDS, YDS veya YÖK tarafından Kabul edilen eşdeğer İngilizce sınavlarından asgari 55 puan almış veya 23.03.2016 tarih 29662 sayılı Resmî Gazete’ de yayınlanan yönetmeliğin 8. maddesini 7. fıkrası a, b, c ve ç koşullarından birini sağlamış olmaları ve bunu belgelendirmeleri gerekmektedir.
 5. Yukarıda belirtilen koşullara ek olarak başvurulan kadroya ilişkin özel koşullar açıklama sütununda belirtilmiştir.
 6. Tıp Fakültesi için yukarıdaki şartları sağlayan her aday ilan edilen kadroya başvurabilir. Değerlendirme sürecinde açıklama başlığı altında yer alan özel şartları sağlayanlar öncelik kazanacaktır.

Öğretim Üyesi Kadro Başvurusunda İstenen Belgeler

 1.  YÖK Formatında detaylı özgeçmiş
 2. Doçentlik belgesi,(Profesör ve Doçent Kadrosu Başvuruları için)
 3. Onaylı diploma fotokopileri ve gerekli belgeler (Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Doçentlik) asılları ile birlikte getirildiğinde diploma onayları yapılacaktır. Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul’ca denkliğinin onaylanmış olması şarttır.
 4. Yayın Puan Tablosu (Detaylı bilgi ve forma https://bau.edu.tr/insankaynaklari adresinden ulaşılabilir.)
 5. Yabancı Dil Sınavı Sonuç Belgesi
 6. Başvuru Formu (https://bau.edu.tr/insankaynaklari) adresinden ulaşılabilir
 7. Başvuru Dilekçesi (https://bau.edu.tr/insankaynaklari) adresinden ulaşılabilir. (Başvuru dilekçelerinde başvurulan kadronun Fakülte/Yüksekokul, Unvanı, Başvuru Tarihi ve ilan sıra numarası açıkça belirtilmelidir.)
 8. Adayların tez, bilimsel çalışmalarını, atıflarını, yayınlarını ve araştırma eserlerini kapsayan 1 takım akademik dosya ile bu çalışmaların yer aldığı, Prof. adayları için 7 adet CD veya USB, Doç. ve Dr. Öğr. Üyesi adayları için 4 adet CD veya USB teslim edeceklerdir.
 9. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi 1
 10. 1 Adet Fotoğraf

Detaylı bilgi için tıklayın.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*