Bafra Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Bafra Belediyesi Personel Alımı

Ülkemizin ilk belediyelerinden biri olarak 1868 yılında kurulan Bafra Belediyesi, Trabzon’a bağlı Canik Sancağı’na ait bir kaza iken Cumhuriyet’in ilanı ile birlikte Samsun iline bağlanmıştır.

Sosyal ve kültürel anlamda Hatay’ı geliştirmek amacıyla yatırımlar yapan Bafra Belediyesi, bu yatırım alanları başta olmak üzere personel açığı oluşan mevcut birimleri için de ihtiyaç duyduğu personelleri istihdam etmek üzere çeşitli niteliklerde personel alımı yapacak.

Bafra Belediyesi Personel Alımı

Bafra Belediyesi İşçi Alımı

Bafra Belediyesi, son dönemlerde bünyesinde çalıştırmak üzere aldığı bütün işçileri sözleşmeli olarak kadrosuna almaktadır. Bu kez yapacağı alımda zabıta, strateji geliştirme ve dış ilişkiler gibi birimlerine memur statüsünde, temizlik işleri, destek hizmetleri ve park bahçeler gibi birimlerin ise sözleşmeli işçi statüsünde olacağı tahmin edilmektedir.

Belediye bünyesinde gerek memur gerekse işçi olarak çalışan bütün personellerine aynı mesai saatini uygulayan kurum, çalışanlarının maaş düzenlemesini de niteliklerine göre adaletli bir şekilde yapmaktadır. Mesai saati dışında çalışan personellerin ücretleri eşit ve hızlı bir şekilde ödenmektedir. Ayrıca kurum çalışanlarına ve onların ailelerine sağlık, eğitim hizmetleri gibi birçok sosyal haklar da sağlamaktadır.

Bafra Belediyesi Memur Alımı

Bafra Belediyesi iş ilanları yılın belirli periyotlarında yayınlanabildiği gibi kurumun ilçede düzenlediği sosyal aktiviteler esnasında da dönemlik işçi alınabilmektedir. Aynı zamanda ilçe sınırları içerisinde gerçekleştirilmek üzere hazırlanan projeler kapsamında da, dönemlik işçilere ihtiyaç duyulabilmektedir. Bu nedenle kurumun web sitesini sürekli olarak takip ederek, duyuları ve gerçekleşecek olan projeleri mercek altına alabilirsiniz.

Memur personeller için de kılık kıyafet yönetmeliği söz konusudur. Hem kadın hem de erkek personeller için ayrı ayrı düzenlenen kriterler doğrultusunda memur personellerinin ilgili çalışma ortamında hangi kıyafetleri giyineceği yasalara göre belirlenmiştir. Bu nedenle Bafra Belediyesi memur alımı için adayların da ilgili yönetmelikleri dikkate almaları ve bu doğrultuda kıyafetlerini düzenlemeleri gerekecektir.

Bafra Belediyesi İş İlanları

Bafra Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarına bekledikleri haberi zaman zaman internet sitesinden yayınladığı iş ilanı ile duyurmaktadır. Kadrosuna yeni personeller almaya hazırlanan belediyenin, bu personeller ile ilgili çalışmaların tamamlanması ile yine iş ilanı yayınlayacağı öngörülmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Bafra Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Personel alım aşamasının sözleşmeli işçi kısmında İşkur ile ortak hareket eden Bafra Belediyesi’nin bünyesinde işçi olarak çalışmak isteyenlerin belediyenin resmi internet sitesinden yapacağı duyuruları dikkatle takip etmeleri gerekmektedir. Memur olarak açılacak kadrolarda ise KPSS sınavı dikkate alınacaktır.

Personel alım koşullarını genellikle internet sitesi üzerinden detaylı bir şekilde açıklayan Bafra Belediyesi insan kaynakları birimi, belediyenin aradığı şartlara uygun olan adayların internet sitesi üzerinden yayınlanacak olan iş başvuru formunu doldurmaları ya da kendilerine en yakın İşkur bürolarına giderek ön başvurularını yapmaları ve mülakata girmeyi hak kazanmaları gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Bafra İş İlanları

Samsun’un Bafra ilçesinde bulunan adaylar, belediye başvurularında yeteri kadar şansları olmadığını düşünüyorlarsa Bafra iş ilanları sayfasında bulabilecekleri işlere de başvuru yapabilirler.

Gelişmekte olan bir yer olan ilçede, pek çok işletme faaliyete başlamaktadır ve bu anlamda daima personellere ihtiyaç duyulmaktadır. İlanlar arasında kariyer planınıza ve eğitim düzeyinize göre iş bulabilmeniz mümkündür.

Güncel Bafra iş ilanları

 • Servis Danışmanı
 • YAPI MARKET Satış Danışmanı SAMSUN
 • Almanca Müşteri Temsilcisi

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Bafra iş ilanlarına bakabilirsiniz.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*