Aygaz Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Aygaz’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Aygaz bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Aygaz personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1961 yılında kurulan Aygaz, LPG sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. Ülkemizde 81 ilde 1.781 otogaz, 2462 tüpgaz istasyonu bulunmakta ve bu istasyonlar ile halka hizmet vermeye devam etmektedir. Günümüzde tüketiciler tarafından en fazla tercih edilen marka olmaya başaran bir firmadır. Aygaz günde 60 binin üzerinde eve hizmet vermektedir. Günde 200 bin araca da istasyonları ile satış yapmaktadır.

Aygaz Personel Alımı ve İş İlanları

Aygaz İş İlanları

Aygaz büyük bir firma olmakla beraber sıklıkla iş ilanı yayınlamaktadır. Neredeyse her ay işçi alımı yapmakta ve büyük bir şirkete uygun kriterler istemektedir. Şirkette her pozisyonda çalışabilecek iş imkanları mevcuttur. Size uygun iş imkânı bulabilme ihtimaliniz oldukça fazladır. İş ilanlarını takip ederek size uygun olan departmanın mülakatlarına girebilirsiniz. Aygaz köklü bir firma olarak çok fazla deneyim ve tecrübeye sahiptir. Bu nedenle alacağı elemanları titizlikle seçmekte ve alımı şartları sağlayan kişilerden yana kullanmaktadır.

Pozisyon Lokasyon Başvur
Otogaz Satış Yöneticisi (Samsun) Samsun Başvur
Executive Assistant To Chief Financial Officer İstanbul(Avr.) Başvur
Proje Yönetimi ve Teşvikler Sorumlusu Kocaeli Başvur
Tüplügaz Satış Yöneticisi Trabzon Başvur
R&D Software Development Specialist Kocaeli Başvur
Süreç Geliştirme Sorumlusu İstanbul(Avr.) Başvur
Software Development Specialist İstanbul(Avr.) Başvur

Şirket işe alım departmanında şartları belirlemekte ve ona göre mülakatlar yapmaktadır. Çeşitli şartlar istemekte ve yalnızca b şartları taşıyan kişileri mülakata çağırmakta işe en uygun kişileri seçerek alımı yapmaktadır. Aygaz ülke genelinde her ilde halka hizmet vermekte buna bağlı olarak bünyesinde her türlü personel çalıştırmaktadır. İstenilen standartlara tutturamasanız bile iş ilanlarına istediğiniz zaman başvurabilirsiniz. Bu sayede mülakatlar konusunda deneyim kazanabilirsiniz.

Nasıl Başvurulur?

Aygaz gibi bir şirkete çalışmak isterseniz eğer iş ilanları yayınlandığı zaman şirketin web sitesinden ya da ilan sayfalarına vermiş oldukları sitelerden kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. Bu sitelere CV göndererek başvuru yapmanız mümkündür. Eğer isterseniz en yakın Aygaz hizmeti veren işletmelere giderek iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Şirket başvuru sonuçlarını pozisyonlara göre değerlendirmektedir. Bazı başvurular hemen değerlendirilirken bazıları ise biraz zaman almaktadır. Şirket iş ilanlarından haberdar olmak için Aygaz internet sitesini takip edebilirsiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Aygaz şirketinde çalışabileceğiniz pozisyonları şu şekilde sıralayalım;

 • Teknik Operasyonlar Sorumlusu
 • Forklift Operatörü
 • İşletme Sorumlusu
 • Mühendislik
 • Bakım/Onarım
 • Satış Sorumlusu

Pozisyonlar Açıklamaları

 • Teknik Operasyonlar Sorumlusu: Şirkete bağlı olan bir departmanın başında bulunan ve ekibi idare eden kişidir.
 • Forklift Operatörü: Şirketin bünyesinde bulanan forklit aracını kullanan kişidir.
 • İşletme Sorumlusu: Şirket tarafından belli bir bayiye görevlendirilen ve o işletmenin tüm sorumluluğunu üstelen kişidir.
 • Mühendislik: Firmanın bünyesinde bulunan ve mühendislik alanında hizmet veren kişidir.
 • Bakım/Onarım: Şirkete bağlı tüm işletmelerde ortaya çıkabilecek herhangi bir arızada görev alabilecek ve bu işte ehil olan kişilerdir.
 • Satış Sorumlusu: firma bünyesinde halk ve ilişkileri kuvvetli kişilerden seçilen ve firmanın ürünlerini tanıtarak satış işlemini gerçekleştiren kişidir.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: işletmeye göre değişiklik göstermektedir.

Alım Yapacak Şehirler: İstanbul, Bursa, Adana, Ankara, Antalya, Diyarbakır

Aygaz Benzer İş İlanları

1 Comment

 1. aygaz iş ilanı dikkatime cekti eleman ihtiyacınız devam ediyorsa sizlerle calışmak isterim 5542396897

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*