Aydem Edaş Personel Alımı ve İş İlanları 2022

aydem

Aydem Edaş personel alımı yapacak!

Aydem Edaş iş başvurusu yaparak sizde Aydem Edaş’ın gücünden güç alabilirsiniz. Aydem Edaş personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Aydem Edaş eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Aydem Edaş insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

3 ilde hizmetlerin en sağlıklı şekilde yürütülebilmesi için proje ve yatırım planlamalarını son teknolojiye göre yapan AYDEM, faaliyet gösterdiği bölgede hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini yükseltmek için çalışma temposunu her gün biraz daha arttırarak yoluna devam ediyor.

Aydem, bölgenin 24 saat yaşayan bir sanayi ve turizm cenneti olması nedeniyle aydınlatma konusunda özel bir ciddiyetle çalışıyor. Bu nedenle hizmet alanı içinde yer alan bölgelere, kesintisiz enerji dağıtım hizmeti verme görevini olağanüstü bir gayretle sürdürüyor.

İnsan Kaynakları

Aydem iş dünyasına hoşgeldiniz. Bizimle çalışmak mı istiyorsunuz? Bunun için lütfen aşağıdaki formu doldurup bizlere yollayın. Bilgileriniz veri bankamızda saklanacak ve en kısa sürede sizlere döneceğiz. Bizi seçtiğiniz için şimdiden teşekkürler…

Başvuru formu için tıklayın.

3 Comments

  1. Didimde ikamet ediyorum endusturu meslek lisesi elektirik bolumu mezunuyum.cesitli otellerde çalistim aydin tedaş ta 1,5sene staj yaptim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*