Atasay Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Atasay Personel Alımı Yapacak

Atasay’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Trakya Birlik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Trakya Birlik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

atasay personel alımı

Atasay’da Çalışmak

ATASAY’ı gelecekteki hedeflerine ulaştıracak çalışanları şirketimize kazandırabilmek için doğru adayları bulmak işe alımlarımızda başlıca amacımızı oluşturmaktadır.Tüm pozisyonlarımızın görev tanımları belirlenmiş olup, ihtiyaçlar doğrultusunda revize edilmektedir.

ATASAY AKADEMİ, öğrenmeyi kurum kültürünün bir parçası haline getirmek, öğrenen ve gelişen bir organizasyon olabilmek için geliştirilen stratejik bilgi yönetim sistemidir. Tüm çalışanlarımıza katkı sağlamak amacıyla kurulmuş olan bu sistemde gerek sınıf eğitimleri gerekse online üzerinden sürekli bir gelişim sağlanması hedeflenmektedir.

Çalışanlarımızla üst yönetimimiz arasında şeffaf bir iletişim ağı kurulmuştur. Yıl içerisinde gerçekleşen aktiviteler ve çalışanları ilgilendiren duyurular İnsan Kaynakları tarafından yapılır.

Atasay İş İlanları

Atasay iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Atasay İş Başvurusu Formu

Atasay iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda iş başvuru seçenekleri Atasay bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.     

Staj başvurusu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*