Atak Dış Tİcaret Personel Alımı ve İş İlanları 2022

atak-dis-ticaret-personel-alimi

Atak Dış Ticaret personel alımı yapacak!

Atak Dış Ticaret iş başvurusu yaparak sizde Atak Dış Ticaret’ın gücünden güç alabilirsiniz. Atak Dış Ticaret personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Atak Dış Ticaret eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Atak Dış Ticaret insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Hakkımızda

ATAK DIŞ TİCARET A.Ş

Atak Dış Ticaret olarak 30 yıldır anne, babalar ve bebeklerle birlikteyiz. Bebeklerinizin güvenle büyümesi için kaliteli, şık, konforlu ve Avrupa standartlarına uygun ürünler sunuyoruz.

VİZYONUMUZ

“ Bebeğiniz Güvende..” sloganımıza bağlı olarak her geçen gün değişen ebeveyn ihtiyaçlarına yönelik, bebeklerin güvenliği ve konforunu sağlayacak kaliteli ürünler sunmak.

MİSYONUMUZ

Sektöründe gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir dünya şirketi olarak dünya üzerindeki tüm bebeklere güvenlik ve konfor sunmaktır.

MARKALARIMIZ

Ürün portföyümüzde bulunan markalarımız

KRAFT

NUK

PEG-PEREGO

BABY MAX

PLAYGRO´dur.

İthalatını gerçekleştirdiğimiz ve distribütörü olduğumuz KRAFT Bebek Ürünleri Grubunda, bebek arabaları, bebek gereçleri, bebek bakım ürünleri ve elektronik ürün grupları ile pazarın hem pazar payı hem de tanınırlık açısından lider markalarından biriyiz.

Ayrıca, Atak Dış Ticaret dünyanın en kaliteli bebek emzik ve biberon üretici firmalarından biri olan Mapa GmbH, Alman firmasının sahip olduğu NUK markasının, tek Türkiye distribütörüdür.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SATIŞ DESTEK ELEMANI İstanbul(Avr.) ATAK DIŞ TİCARET A.Ş.
ECZANE SATIŞ SORUMLUSU İstanbul(Asya) ATAK DIŞ TİCARET A.Ş.
ANKARA BÖLGE SATIŞ TEMSİLCİSİ Ankara ATAK DIŞ TİCARET A.Ş.

Başvuru için tıklayınız.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*