Asena Giyim Personel Alımı ve İş İlanları 2022

asena-giyim-150x150

Asena Giyim personel alımı yapacak!

Asena Giyim iş başvurusu yaparak sizde Asena Giyim’ın gücünden güç alabilirsiniz. Asena Giyim personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Asena Giyim eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Asena Giyim insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1997 yılın da Fahriye Işık tarafından kurulan ASENA GİYİM sektöründe öncü yenilikçi bir firma olarak dikkat çekiyor. Antalya şehir merkezinin farklı noktalarına yayılan ASENA Mağazaları yerli ve ithal ön plana çıkmış pek çok markayı tüketiciyle buluşturuyor.

Bay-Bayan günlük giyimin yanı sıra ışıltılı gece elbiseleri, nişanlık, gelinlik, damatlık gibi abiye ürünlerde de geniş ürün yelpazesi ile her yaş ve bedene uygun alternatifler sunuyor.

Profesyonel tasarım ekibi tarafından Haute Couture (kişiye özel) hazırlanan tasarımlar firma bünyesinde dikiliyor. Özel günlerin tercih edilen markası ASENA GİYİM mezuniyet dönemlerinde de öğrencilerin gözdesi.

Antalya merkezin yanı sıra çevre il ve ilçeler başta olmak üzere ülke genelinden ve dünyanın dört bir tarafından gelen turistlerin ürün gamı ile büyük beğenisini kazanan Asena mağazaları ulusal bir marka olma hedefine doğru emin adımlarla ilerliyor.

İletişim için buraya tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*