AsyaPark AVM Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Asya Park AVM Personel Alımı Yapacak

Asya Park AVM’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Asya Park AVM bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Asya Park AVM personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Asya Park avm iş başvurusu

Firma Hakkında

İstanbul`un Anadolu yakasında sanayi bölgeleri ile meşhur Dudullu`da yer alan Asya Park AVM, bünyesinde dünyaca ünlü mağazaların yanı sıra yerel mağazaları da barındıran butik bir alışveriş merkezidir.

Outlet mağazaları, restorantlar, çocuk oyun alanları, eğlence aktiviteleri, sergiler ve özel organizasyonlarıyla Ümraniye’nin çehresini değiştiren ve güven içinde huzurlu bir alışveriş imkânı sunmak isteyen AVM yönetimi personel alımı yapılacağını açıkladı.

Her alışveriş merkezinde olduğu gibi 10.00-22.00 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlayan Asya Park AVM, çalışanlarına bu saatler arasında dönüşümlü olarak belirlenen vardiyalı çalışma sistemini uygulamaktadır.

Yoğunluğa bağlı olarak vardiya saatleri dışında çalışmak durumunda kalan personeline ek mesai ücreti veren AVM yönetiminde maaşlar pozisyona göre 2.000 TL ile 4.500 TL arasında değişmektedir.

Asya Park AVM İş İlanları

Bulunduğu bölge halkının ve outlet mağazaların uygun fiyat ayrıcalıklarını tercih edenlerin ilgi odağı olan Asya Park AVM, internet sitesinden yaptığı açıklama ile yoğun çalışma şartlarına ve esnek mesai saatlerine uyum sağlayabilecek güvenlik personeli ve tercihen alanında deneyimli çeşitli niteliklerde personeller alacağını belirtti.

Asya Park AVM İş Başvurusu Formu

Asya Park AVM iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Asya Park AVM iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*