AIG Sigorta Personel Alımı ve İş İlanları 2023

AIG Sigorta personel alımı yapacak!

AIG Sigorta iş başvurusu yaparak sizde AIG Sigorta ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. AIG Sigorta personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan AIG Sigorta eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. AIG Sigorta insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

AIG Sigorta , yaklaşık 100 yıllık deneyimi ve ürün çeşitliliği ile sigortacılık alanında öncü kuruluştur. Dünya genelinde 100’e yakın ülkede 60.000’den fazla çalışanı ile 88 milyondan fazla müşteriye hizmet veren AIG, her iş gününde 120 milyon USD’ye yakın hasar ödemesi yapan, ticari ve bireysel alanda500’ü aşkın ürün ve hizmet paketi ile çalışmalarına devam eden global bir firmadır.

AIG, yaklaşık 100 yıllık deneyimi ve ürün çeşitliliği ile sigortacılık alanında öncü kuruluştur. Dünya genelinde 100’e yakın ülkede 60.000’den fazla çalışanı ile 88 milyondan fazla müşteriye hizmet veren AIG, her iş gününde 120 milyon USD’ye yakın hasar ödemesi yapan, ticari ve bireysel alanda 500’ü aşkın ürün ve hizmet paketi ile çalışmalarına devam eden global bir firmadır.

Bu yaklaşım, sigorta müşterilerine en etkili şekilde ulaşmak için kullanılan doğrudan satış, bankalar aracılığı ile ürün dağıtımı, seçkin acente ağının yanı sıra yerel ve uluslararası brokerlerin kullanılmasıyla kendini göstermektedir.

AIG Sigorta A.Ş., bütün işletmelerin yararlanabileceği teknik uzmanlık, finansal güç, etkin ve üstün hasar servisi ile mutlak güvence sağlamaktadır. Küresel bir firma oluşumuz, uluslararası deneyimimiz ve etkin hasar ağımız ve kaliteli hizmetimiz, attığınız her adımda sizin yanınızda olacağımızın teminatıdır.

Buradan başvuru yapabilirsiniz.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*