Arzum Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Arzum’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Arzum bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Arzum personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

arzum personel alımı

Arzum’da Çalışmak

Arzum İnsan Kaynakları’nın temel felsefesi, kurumun iş hedefleri doğrultusunda İnsan Kaynakları Stratejilerini belirlemek ve Yönetimin Stratejik İş Ortağı olarak politika ve stratejilerin hayata geçmesini sağlamaktır.

İnsan Kaynakları Stratejimiz:

  • Şirket dışındaki insan kaynağını cezbetmek, ve doğru işe doğru insanı yerleştirmek;
  • Şirket içindeki yetenekleri keşfetmek, geliştirmek ve elde tutmak;
  • Çalışanların bireysel gelişimlerine katkıda bulunmak;
  • Çalışan motivasyonunun korunmasını sağlamak.

Türkiye’de küçük ev aletleri sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olan Arzum, dünyada da sektörünün ana oyunculardan biri olmayı hedeflemektedir. Arzum, Şirket misyonuna uygun olarak global tüketicilerin yaşamını kolaylaştırmak için yenilikçi ve güvenilir ürünler sunmaktadır. Dünya çapında bilinen bir marka olma stratejimiz ile paralel olarak, şirketimizin gelişimine katkı sağlayabilecek, yetenekli, farklı kültürlere uyum sağlayabilen, yeniliğe açık, proaktif, şirketimizin değerlerine ve kurum kültürüne uyum sağlayabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

Arzum İş İlanları

Arzum iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Genel Başvuru İstanbul(Asya)

Arzum İş Başvurusu Formu

Arzum iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Arzum iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*