Arap Türk Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı 2022

Arap Türk Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak

Arap Türk Bankası, gerek yurtiçi gerekse yurtdışı düzeyinde yapmış olduğu çalışmalar ile tanınır ve geniş bir kitle tarafından tercih edilir. Tercih edilme durumu, bankanın mevcut kalitesini gittikçe artan bir döngüye koyarken; bankanın geniş istihdam alanları yaratmasını da sağlar. Geniş istihdam alanı, yalnızca çalışanları değil; çalışanların da dahil olduğu aile çemberini kapsar ve olabildiğince çok kişiye olumlu yönde etki eder.

Arap Türk Bankası, güvenlik personeli alabilmek için birtakım şartların yerine getirilmesini bekleyen; sunduğu şartları yapabilir durumda olanları çalışan olarak kabul eden, prensipli bir bankadır. Sunulan şartlar, işe alım öncesi ve sonrası gibi iki farklı dönemi kapsayarak belirlendiğinden dolayı oldukça geniş ölçekte değerlendirilebilir.arap turk bankasi guvenlik gorevlisi alimi

Güvenlik Görevlisinde Aranan Şartlar

Güvenlik görevlisi olacak kişiler,

  • 18 yaşın üstünde ve silahlı ÖGG sertifikasına sahip olmalı.
  • T.C Vatandaşı olduğu gibi adli sicil kaydında herhangi bir leke bulundurmamalı.
  • Tercihen deneyim sahibi ve en az lise mezunu olmalı.
  • Aktif araç kullanabilmeli.
  • Çalışacağı yere yakın bir bölgede ikamet etmeli.
  • Mesleğinde yükselmeyi hedefleyerek çalışmalı.
  • İşini severek yapmalı.
  • Saygılı, sevgili, iyi diksiyonlu olmalı.
  • Uyanık, cesur ve soğukkanlı davranmalı.

Güvenlik görevlisi olacak kişilerin taşıması gereken vasıfları bu şekilde değerlendirebiliriz. Mevcut vasıfları taşıdığınıza inanıyorsanız hem online hem de yerel şekilde başvuru yapabilmeniz mümkün; fakat sırf vasıfları taşıyorsunuz diye işe alınacağınızı beklemeyin!

Arap Türk Bankası, güvenlik görevlisi olacak kişiden disiplinli hareket etmesini bekler. Çalışanlarına yüksek avantajlar sunan banka, çalışanlarının mutluluğu için çeşitli eğlence günleri düzenleyerek onları huzurlu bir hale getirmeyi hedefler; fakat bunun için sizin de yüksek iş ahlakıyla çalışmanız gerektiğini unutmayın! Yüksek iş ahlakı, hem size hem de çevrenize oldukça yüksek değerler katar; meslek yaşantınızda yükselişe geçenizi sağlar!

Başvuru için tıklayın.

1 Comment

  1. Bu güzel kurumun bir çalışanı olmayı çok isterdim. Bu vesile ile çalışanların ramazan bayamını kutlar sağlıklı günler dilerim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*