Abank Güvenlik Alımı 2023

fatgpt

Abank Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak

Abank, Türkiye genelinde hızla büyüyen ve bu büyüme sırasında sahip olduğu çalışanlarını da mutlu etmeye çalışan bir banka olarak bilinir. Bankanın yıl içerisinde yaptığı etkinlikler, bu durumu ispatlarken; bankaya dair yeni açılan şubeler, binlerce kişiye istihdam sağlar. Sağlanan istihdam kollarından birisi olan güvenlik görevlisi, birtakım şartların yerine getirilmesi ile biçimlendirilmiştir.

Güvenlik Görevlisinde Aranan Şartlar

 • 18 yaşın üzerinde olmakabank guvenlik görevlisi alimi
 • T.C vatandaşı olmak
 • Adli sicil kaydının temiz olması ve afla dışarı çıkılsa dahi herhangi bir suçtan hüküm giymemek
 • Başvuru yapılacak şehirde veya bölgede yaşamak
 • Askerliğin tamamlanmış olması veya askerlikten muaf ya da tecilli olmak
 • ÖGG sertifikasına sahip olmak
fatgpt

Belirtilen şartlara sahipseniz, güvenlik görevlisi olabilmek adına iş başvurusu yapabilmeniz mümkün; fakat tüm işin bununla sınırlı kalacağını düşünmeyin! Başvurunun yapılmasıyla beraber ön değerlendirme başlar; ön değerlendirmeyi geçerseniz, sıra birebir mülakata gelir ve asıl iş artık oradadır. Birebir mülakat içerisinde birtakım hususlara dikkat etmeli, işi alabilmek adına sahip olduğunuz yetileri ortaya koymalısınız.

Güvenlik Görevlisi,

 • Takım çalışmasına karşı uyumlu hareket etmeli,
 • Güler yüzlü davranarak insanlarda sempati uyandırmalı
 • Kendini geliştirmeye meyilli olarak yeni şeyler öğrenmeli,
 • Kibar ve nazik söylemler ile herkesin anlayacağı tavrı ortaya koymalıdır

Belirtilen maddeler, bir güvenlik görevlisinin sahip olması gereken vasıfları işaret eder. Mülakat sırasında malum vasıflara ve olumlu yönde daha fazlasına sahip olduğunuzu ortaya koymanız gerekir.

Güvenlik görevlisi, yalnızca bulunduğu alanın güvenliğini sağlamaz; aynı zamanda alana gelen insanlara da yol göstericilik yapar. Yol gösterici olabilmek için yeni şeyler öğrenmek ve buna göre birtakım stratejiler çizmek gerekir. O yüzden güvenlik görevlisi olmadan önce yeni şeyler öğrenmeniz gerektiğini unutmayın; yani bankacılık işlemlerine karşı hevesli bir tutum sergileyin!

Abank İş Başvurusu

Abank için Güvenlik görevlisi adayı olarak başvurmak isteyen kişiler abank.com.tr üzerindeki insan kaynakları üzerindeki açık iş ilanları üzerinden siteye üye olarak iş başvurusu yapabilirler. Sonuçları üyelik hesaplarınızdan takip edebilirsiniz. Adaylar ilk değerlendirme sonrasında ön mülakata çağrıldıktan sonra kabul görmektedir.

Başvuru için tıklayın.

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

2 Comments

 1. İstanbul da yaşıyorum bankanızda özel güvenlikci olarak çalışmak istiyorum

 2. İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum silahlı güvenlik sertifikam var yaş25 kilo 90 boy 1.85 akbank genel müdürlüğü nde çalışmak istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*