Anadolubank Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Anadolubank’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Anadolubank bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Anadolubank personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Anadolubank 1961 yılında Buğday Bankası A.Ş. ile Türk Ekspres A.Ş’nin birleşmesi sonucu kurulmuştur. Bugün Türk bankacılık sektörünün genç, dinamik ve saygın kurumları arasında yer alır. Sürekli yükselen bir performans grafiğine sahip olan banka büyüme hızını verimli, karlı ve sürdürülebilir stratejilerine borçludur.

Anadolubank Personel Alımı ve İş İlanları

Anadolubank İş İlanları

Gen, dinamik bir yapıya sahip olan ve Türkiye’nin köklü bankalarından biri olma yolunda başarı ile ilerleyen Anadolubank pek çok bireyin kariyer planlamasını gerçekleştirdiği bir bankadır. Banka personel ihtiyacı duyduğunda web sitesinde, insan kaynakları bölümünde iş ilanları yayınlamaktadır. Bu ilanlara yoğun başvurular yapılmakta ve adaylar dikkatlice değerlendirmektedir.

Mobil Uygulama Geliştiricisi
Son Başvuru Tarihi
30 Eylül 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
Gişe Asistanı
Son Başvuru Tarihi
30 Eylül 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Sistem Yöneticisi / Yönetmeni
Son Başvuru Tarihi
11 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
Karar Destek Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
12 Ekim 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
Portföy Yönetici Yardımcısı
Son Başvuru Tarihi
30 Eylül 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…

Açık ilan olmadığı durumlarda siteye özgeçmişinizi bırakmanız ihtiyaç halinde işe alımınızı kolaylaştıracaktır. Özgeçmişinizi bırakabilmeniz için üye kaydınızın bulunması gerekir. Üye kaydınız yoksa web sayfası üzerinde yeni kayıt oluşturabilirsiniz.

Bankanın kapıları deneyimli çalışanlara açık olduğu kadar yeni mezun bireylere de açıktır. Başvuru yapabilmek için https://ikportal.anadolubank.com.tr/Home adresine giriş yaparak özgeçmiş oluşturmanız gerekmektedir. Güncel iş ilanlarını Anadolubank Kariyer Linkedin hesaplarından ve kariyer sitelerinden takip etmeniz mümkündür.

Nasıl Başvurulur?

 • Öncelikle Anadolubank insan kaynakları sitesine üye girişi yapınız. Üyelik kaydınız yok ise üye kaydı oluşturunuz.
 • https://ikportal.anadolubank.com.tr/Home linkine özgeçmiş kaydınızı bırakınız.
 • Anadolubank insan kaynakları sitesi üzerinde bulunan iş ilanları kısmına tıklayınız ve ilanın size uygun olup olmadığını anlamanız için ilan detaylarını dikkatlice okuyunuz.
 • Kendinize uygun işi bulduğunuzu düşünüyorsanız hemen başvur kısmına tıklayın ve yetkili kişilerin özgeçmişinizi değerlendirip size dönüş yapmasını bekleyin.

Çalışılabilecek Pozisyonlar:

 • Perakende Bankacılık Yönetmeni: Lisans mezunu, Perakende bankacılık ve Mevduat alanında en az 4 yıl deneyim sahibi, Hazine/Türev Ürünlerine ve Bankacılık mevzuatına hakim, SPK lisans belgesi ve BES sertifikasına sahip, askerliği yapmış (erkek adaylar için), aktif araç kullanabilen, tam zamanlı çalışan portföy yöneticisi. Alım yapılacak yerler: Adana, Ankara(Çankaya), Gaziantep, Kayseri, Konya, Muğla(Bodrum) İstanbul (Asya-Avrupa)
 • Kobi Bankacılığı Portföy Yöneticisi: Lisans mezunu, Kobi ve Ticari Bankacılık alanında 4-20 yıl arası tecrübeye sahip, bankacılık ürünleri ve mevzuatına hakim; Krediler, Dış Ticaret, Nakit Yönetimi sistemleri ve Mali Analiz konusunda bilgili, askerliğini yapmış (erkek adaylar için), aktif araç kullanabilen, sürekli ve tam zamanlı çalışabilecek portföy yönetici. Alım yapılacak yer: İstanbul (Avrupa)
 • Bilgi Güvenliği Uzmanı: Bankanın bilgi sistemleri altyapısı ve süreçlerinin mevzuata ve standartlara uygunluğu hakkında kontrol ve danışmanlık gerçekleştirecek en çok 3 yıl tecrübeli lisans mezunu çalışma arkadaşı. Alım yapılacak yer: İstanbul, Asya, Ümraniye
 • Gişe Memuru: Müşterilere yardımcı olacak gişe görevlisi.
 • Bireysel Müşteri Temsilcisi: Banka müşterileri ile özel olarak ilgilenen görevliler.
 • Çaycı
 • Güvenlik Görevlisi(silahlı)
 • Stajyer

Alım Yapılacak Şehirler: Adana, Ankara(Çankaya), Gaziantep, Kayseri, Konya, Muğla(Bodrum) İstanbul (Asya-Avrupa).

9 Comments

 1. mrb 28 yaşındayım 5 yıldır güvenlik göervlisi olarak uşak şeker fabrikasında çalışmaktayım halen 1.75 by 75 kg seyahat engelim yoktur b sınıfı ehliyetim var sizin bünyenizde çalışmak isterim 545 910 0107

 2. merhabalar. Aksaray üniversitesi ön lisans turizm ve otel işletmeciliği programı mezunuyum. sizinle çalışmak istiyorum.
  GSM: (0)538 550 1458

 3. 29 yaşında işletme bölümü mezunu bir bayanım.Kurumunuzun gişe böllümün de çalışmak istiyorum,ilgilenirseniz sevinirim.

 4. slm ben ankaradan hakan bankanizda silahli guvenlik olarak çalismak istiyorum tel no=0536-744-17-27

 5. Muhasebe ve vergi uygulamaları mezunuyum.Türkiyede’deki bankalar ve bankacılık sistemleri,Bankacılıkta kariyer mülakat teknikleri,Sermaye piyasa kurulu sınavları ve kariyer olanakları,Biigisayar sertifikalarım var.Sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarım.

 6. merhabalar ben caner 22 yaşındayım iş muracatı için görüşmek istiyorum 05545993969 nolu telefondan ulaşabilirsiniz iyi günler

 7. slm ben mardin de oturuyorum.silahlı güvenlik sertifikam var.e+d sürücü belgem de var.mardin ve çevresi iş arıyorum.banka ve diğer işlerlede çalışmak isterimişte no 05432516660

 8. istanbul üniversitesi banka ve sigortacılık öğrencisiyim eğitimim devam etmekte muhasebe ve finansman bölümünde iki yıllık iş tecrübem var stajııda sayarsak 3 yıl 21 yaşındayım kurumunuzun gişe bölümünde çalışmak istiyorum teşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*