Anadolubank Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Anadolubank 1961 yılında Buğday Bankası A.Ş. ile Türk Ekspres A.Ş’nin birleşmesi sonucu kurulmuştur. Bugün Türk bankacılık sektörünün genç, dinamik ve saygın kurumları arasında yer alır. Sürekli yükselen bir performans grafiğine sahip olan banka büyüme hızını verimli, karlı ve sürdürülebilir stratejilerine borçludur. Çağdaş risk yönetimi ilkelerinden ödün vermeyen Anadolubank Türkiye’nin KOBİ bankası olmayı amaçlamaktadır.

Yurt içi başarı oranlarını uluslararası pazarda da koruyan banka dış ticaret hacmini her geçen yıl arttırmaktadır.

Anadolubank Personel Alımı ve İş İlanları

Anadolubank İş İlanları

Gen, dinamik bir yapıya sahip olan ve Türkiye’nin köklü bankalarından biri olma yolunda başarı ile ilerleyen Anadolubank pek çok bireyin kariyer planlamasını gerçekleştirdiği bir bankadır. Banka personel ihtiyacı duyduğunda web sitesinde, insan kaynakları bölümünde iş ilanları yayınlamaktadır. Bu ilanlara yoğun başvurular yapılmakta ve adaylar dikkatlice değerlendirmektedir.

Açık ilan olmadığı durumlarda siteye özgeçmişinizi bırakmanız ihtiyaç halinde işe alımınızı kolaylaştıracaktır. Özgeçmişinizi bırakabilmeniz için üye kaydınızın bulunması gerekir. Üye kaydınız yoksa web sayfası üzerinde yeni kayıt oluşturabilirsiniz.

Bankanın kapıları deneyimli çalışanlara açık olduğu kadar yeni mezun bireylere de açıktır. Başvuru yapabilmek için https://ikportal.anadolubank.com.tr/Home adresine giriş yaparak özgeçmiş oluşturmanız gerekmektedir. Güncel iş ilanlarını Anadolubank Kariyer Linkedin hesaplarından ve kariyer sitelerinden takip etmeniz mümkündür.

Nasıl Başvurulur?

 • Öncelikle Anadolubank insan kaynakları sitesine üye girişi yapınız. Üyelik kaydınız yok ise üye kaydı oluşturunuz.
 • https://ikportal.anadolubank.com.tr/Home linkine özgeçmiş kaydınızı bırakınız.
 • Anadolubank insan kaynakları sitesi üzerinde bulunan iş ilanları kısmına tıklayınız ve ilanın size uygun olup olmadığını anlamanız için ilan detaylarını dikkatlice okuyunuz.
 • Kendinize uygun işi bulduğunuzu düşünüyorsanız hemen başvur kısmına tıklayın ve yetkili kişilerin özgeçmişinizi değerlendirip size dönüş yapmasını bekleyin.

Çalışılabilecek Pozisyonlar:

 • Perakende Bankacılık Yönetmeni: Lisans mezunu, Perakende bankacılık ve Mevduat alanında en az 4 yıl deneyim sahibi, Hazine/Türev Ürünlerine ve Bankacılık mevzuatına hakim, SPK lisans belgesi ve BES sertifikasına sahip, askerliği yapmış (erkek adaylar için), aktif araç kullanabilen, tam zamanlı çalışan portföy yöneticisi. Alım yapılacak yerler: Adana, Ankara(Çankaya), Gaziantep, Kayseri, Konya, Muğla(Bodrum) İstanbul (Asya-Avrupa)
 • Kobi Bankacılığı Portföy Yöneticisi: Lisans mezunu, Kobi ve Ticari Bankacılık alanında 4-20 yıl arası tecrübeye sahip, bankacılık ürünleri ve mevzuatına hakim; Krediler, Dış Ticaret, Nakit Yönetimi sistemleri ve Mali Analiz konusunda bilgili, askerliğini yapmış (erkek adaylar için), aktif araç kullanabilen, sürekli ve tam zamanlı çalışabilecek portföy yönetici. Alım yapılacak yer: İstanbul (Avrupa)
 • Bilgi Güvenliği Uzmanı: Bankanın bilgi sistemleri altyapısı ve süreçlerinin mevzuata ve standartlara uygunluğu hakkında kontrol ve danışmanlık gerçekleştirecek en çok 3 yıl tecrübeli lisans mezunu çalışma arkadaşı. Alım yapılacak yer: İstanbul, Asya, Ümraniye
 • Gişe Memuru: Müşterilere yardımcı olacak gişe görevlisi.
 • Bireysel Müşteri Temsilcisi: Banka müşterileri ile özel olarak ilgilenen görevliler.
 • Çaycı
 • Güvenlik Görevlisi(silahlı)
 • Stajyer

Alım Yapılacak Şehirler: Adana, Ankara(Çankaya), Gaziantep, Kayseri, Konya, Muğla(Bodrum) İstanbul (Asya-Avrupa).

9 yorum

 1. istanbul üniversitesi banka ve sigortacılık öğrencisiyim eğitimim devam etmekte muhasebe ve finansman bölümünde iki yıllık iş tecrübem var stajııda sayarsak 3 yıl 21 yaşındayım kurumunuzun gişe bölümünde çalışmak istiyorum teşekkürler

 2. slm ben mardin de oturuyorum.silahlı güvenlik sertifikam var.e+d sürücü belgem de var.mardin ve çevresi iş arıyorum.banka ve diğer işlerlede çalışmak isterimişte no 05432516660

 3. Muhasebe ve vergi uygulamaları mezunuyum.Türkiyede’deki bankalar ve bankacılık sistemleri,Bankacılıkta kariyer mülakat teknikleri,Sermaye piyasa kurulu sınavları ve kariyer olanakları,Biigisayar sertifikalarım var.Sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarım.

 4. mrb 28 yaşındayım 5 yıldır güvenlik göervlisi olarak uşak şeker fabrikasında çalışmaktayım halen 1.75 by 75 kg seyahat engelim yoktur b sınıfı ehliyetim var sizin bünyenizde çalışmak isterim 545 910 0107

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*