Altı Eylül Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

6 Eylül Hastanesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. 6 Eylül Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Altı Eylül Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Balıkesir’de modern tıp yöntemleriyle tedavi uygulamaya devam eden 6 Eylül Hastanesi özel bir kurumdur. İçerisinde birçok birim vardır. Bunlardan bazıları göz hastalıkları, üroloji, genel cerrahi, çocuk sağlığı, kadın hastalıkları ve doğum bölümü gibidir.

Araştırma, geliştirme, bilimselliğe büyük önem veren 6 Eylül Hastanesi bu kapsamda her geçen gün sunduğu sağlık hizmetlerini geliştirmeye devam etmektedir. Profesyonel hekimleriyle hasta odaklı hizmet sunan kurum, son teknoloji sahibi ekipmanlar kullanmaktadır. 6 Eylül Hastanesi yılın farklı dönemlerinde iş ilanları da açmaktadır.

Altı Eylül Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Altı Eylül Hastanesi İş İlanları

6 Eylül Hastanesi iş ilanları kariyer sitelerinden kontrol edilebilmektedir. Bunlara başvurular online CV aracılığı ile kariyer sitelerinden gerçekleştirilebilmektedir. Ardından insan kaynakları değerlendirme yaptıktan sonra olumlu bulduklarıyla temasa geçerek görüşme için çağırmaktadır. Buradan da geçen kişiler işe kabul edilir.

Buna ek olarak 6 Eylül Hastanesinde çalışmak için doğrudan başvuru da yapılabilir. Bunun için profesyonel bir CV hazırlayabilir, ardından da kuruma giderek ilgili departmana verebilirsiniz. Eğer uyumlu görülürseniz, kısa süre içinde sizinle temasa geçilecek ve bilgi verilecektir. Sonrasında ise buna göre hareket etmeniz yeterlidir.

Altı Eylül Hastanesi Personel Alımı

6 Eylül Hastanesi oldukça geniş yapıya sahiptir. Bu bakımdan alım yapılabilecek birçok pozisyon bulunmaktadır. Bunlardan bir kısmı şu şekildedir;

  1. Ebe: İlgili bölümlerden mezun olma, branşıyla ilgili gelişmeleri takip etme, hasta memnuniyeti odaklı çalışma gibi nitelikler görülmektedir.
  2. Hemşire: İlgili bölümlerden mezun olma, hasta güvenliği ve memnuniyetini önemseme, gelişime açık olma, yenilikleri takip etme gibi nitelikleri vardır.

Hastanenin bünyesinde alım yapılabilecek farklı pozisyonlar da vardır. Bunlar yılın farklı dönemlerinde, kurumsal ihtiyaçlara göre belirlenmekte ve duyurulmaktadır. Özel hastane olduğu için kariyer siteleri kullanılmaktadır.

Dolayısıyla adaylar tarihleri kaçırmamak için günaşırı kontrol etmelidir.

3 Comments

  1. Ankarada medikalpark hastanesinde çalışıyorum 4 sene % 50 engelli raporum var

  2. Merhaba mehmet ali Dağdelen ben. Sağlık yönetimi lisans mezunuyum. Askerliğimi yedek subay olarak yaptım. Yeni mezun olduğum İçin iş tecrübem yok. Hastanenizin idari kısmında çalışabilirim.

  3. ben balıkesir merkezden sinan güvenlik belgem var bunyenızde guvenlık ihtiyacınız olursa 05356303095 veya 05348724156 numaralı telefondan ulasabılırsunınz

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*