Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

alanya-hep-universitesi

Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi personel alımı yapacak!

Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi iş başvurusu yaparak sizde Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi, Hamdullah Emin Paşa ve Haremi Hatice Tahire Hanım Vakfı tarafından 2011 yılında Antalya‘ya bağlı olan Alanya ilçesinde kurulmuş bir vakıf üniversitesidir.

Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesinden:

Üniversitemiz Turizm Fakültesi bünyesinde Turizm İşletmeciliği Bölümü ve Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü; Sanat ve Tasarım Fakültesi bünyesinde Mimarlık Bölümü için aşağıda belirtilen 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği uyarınca “Öğretim Üyesi” alınacaktır.

Başvuru Belgeleri

Profesörlük İçin:

Profesör kadrosu devamlı statüde olup, atanmak isteyen adayların, “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin” 17. Maddesinde belirtilen şekilde, dilekçe ekinde özgeçmişini, Doçentlik belgesini, 4 adet fotoğraflarını, yayın listesini (Başlıca araştırma eseri belirtilecektir.), bilimsel çalışma ve yayınları ile bunlara yapılan atıfları 6 adet dosya halinde hazırlayarak Rektörlüğümüz Genel Sekreterlik İnsan Kaynakları Müdürlüğüne başvurması gerekmektedir.

Adayların ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde başvurmaları gerekmektedir.

Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliğinin onaylanmış olması şarttır. Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliği onaylanmamış diplomayla veya eksik evrakla başvuranların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Başvurusu uygun görülen adaylar için sözlü mülakat sınavı yapılacaktır. Sözlü mülakat tarihleri Üniversitemiz resmi web sitesinde yayınlanacaktır.

İlgililerin Üniversitemizin Cikcilli Beldesi, Saraybeleni Mah. Saraybeleni Cad. No:7 Alanya, ANTALYA adresine başvurmaları gerekmektedir. Eksik evrakla yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır ve en fazla bir pozisyon için başvuru yapılacaktır.

İlanımıza http://www.ahep.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

ALANYA HAMDULLAH EMİN PAŞA ÜNİVERSİTESİ AKADEMİK PERSONEL İLANI
Birimi Bölümü/Programı Unvanı Adet Özel Koşul
Turizm Fakültesi Turizm İşletme Profesör 1 Turizmin Sistemsel Analizi ve Sürdürülebilir Turizm konularında çalışmaları olmak.
Turizm Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Profesör 1 Gıda Mühendisliği Tasarımı, Gıda Teknolojisi, Gıda Analizleri ve Gıda Maddeleri Fiziksel Özellikleri konularında çalışmaları olmak.
Sanat ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Profesör 1 Sürdürülebilir Mimarlık ve Yapı Malzemeleri konularında çalışmaları olmak.
Fen Bilimleri Enstitüsü Profesör 1 Fizik Bölümü Y.Lisans ve Doktora programlarını tamamlamış, Yüksek Enerji Fiziği konularında çalışmaları olmak.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*