Akotur Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Akotur personel alımı yapacak!

Akotur iş başvurusu yaparak sizde Akotur’ın gücünden güç alabilirsiniz. Akotur personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Akotur eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Akotur insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Akotour Yatçılık 2002 yılında Kazandöğer ailesi tarafından, 861486 Ticaret Sicil numarası ile kurulmuştur.
Akotour bünyesinde bulunan eşsiz gullet, motoryat, bareboat ve benzeri deniz araçlarıyla hizmet vermenin yanı sıra müşterilerine yat imalatı, alım ve satım, bakım ve onarım alanlarında profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Akotour merkez ofisi Marmaris iken 2012 yılından itibaren diğer ticari iştiraklerimizin artmasıyla lokasyonunu İstanbul olarak değistirmiştir. Hizmetlerimiz Marmaris, Göcek, Fethiye, Rodos ve tüm komşu Yunan Adalarında devam etmektedir. Dürüstlük, saygı ve iş etiğinin ön planda tutulduğu şirketimizde müşterilerimizin memnuniyeti ve geri dönüşleri başarımızın imzasıdır.

Amacımız; her nerede olursak olalım Müşterilerimizin memnuniyet ve emniyet skalasını en üst düzeyde tutup hayallerinde kurduğu müthiş tatili gerçeğe dönüştürmektir.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*