Akdeniz Edaş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Akdeniz Edaş’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Akdeniz Edaş bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Akdeniz Edaş personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. iletim noktalarından aldığı elektriğin dağıtımını yapmaktadır. Burdur, Antalya ve Isparta’da hizmet vermekte olup, Akdeniz Edaş personel alımı her yıl değişik dönemlerde gerçekleştirilmektedir.

Eğer iş arayışınız varsa, firma tarafından açılan bu ilanları kontrol etmeniz, size uygun olanlar varsa hızlıca başvurmanız gerekir. Akdeniz Edaş iş ilanları kariyer siteleri üzerinden verilebilmekte olup; buraları incelemek ilanları bulmanıza yardımcı olacaktır.

Bununla birlikte kurumun resmi sayfasında, Akdeniz Edaş iş başvurusu yapılabilecek bir form da vardır. Adaylar bunu doldurarak, kısa sürede müracaatını tamamlayabilir.

Akdeniz Edaş Personel Alımı ve İş İlanları

Akdeniz Edaş Personel Alımı Yapacak

Akdeniz Edaş’a başvurmak sitesinde sahip olduğu form sayesinde yılın herhangi bir döneminde yapılabilmektedir. Adayların tek yapması gereken, buna erişim sağlayarak doldurmadır. Ancak firma bunları ihtiyacına göre değerlendirdiği için, adaylar ile farklı dönemlerde irtibat kurabilir.

Akdeniz Edaş İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Akdeniz Edaş için iş başvurusu yapacaksanız, öncelikle ilanların nerede bulunabileceği bilinmelidir. Günümüzde birçok firma kariyer sitelerini ilan vermek için kullanmakta olup, iş arayan kişilerin Edaş tarafından verilen ilanları burada incelemesi gerekir.

No Pozisyon Lokasyon
1 SAP Uzmanı Kahramanmaraş
2 Elektrik Teknisyeni Adıyaman,Kah…

Daha fazla Akdeniz Edaş iş ilanı için tıklayın.

Buna ek olarak adaylar, kendi sitesini kullanarak hızlı bir başvuru da yapabilmektedir. Firma yılın farklı dönemlerinde iş ilanları vermekte olup, bunlar farklı pozisyonlara yönelik olmaktadır. Aralarından bazıları şöyledir;

 1. Elektrik Teknisyeni: Elektrik sistemleri ve bununla ilgili ekipmanlarda ilgili arızaları tespit etme, donanımları kontrol ederek bakım & onarım işlemlerini yapma, tesisat ve ekipmanları kurma gibi görevlere sahiptir.
 2. Elektrik Mühendisi: Elektrik ile ilgili dağıtım, iletim ve üretim sistemlerini tasarlama, projelendirme, kontrol ve koruma üzerine görevleri vardır. Ayrıca dağıtımda kullanılan sistem ve unsurların hesaplama ve kalite kontrollerini de gerçekleştirir.

Akdeniz Edaş büyük bir yapıya sahip olup, işe alım yapabileceği çok sayıda pozisyon vardır. Adaylar bunları takip ederek, gerekli başvuruyu yapabilir. Kariyer sitelerinde ilan yoksa başvuru yapılamasa da, resmi sitesindeki form her zaman doldurabilir.

Akdeniz Edaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akdeniz Edaş, resmi sitesinden iş başvurusu kabul etmektedir. Forma ulaşmak için şu yol izlenmelidir;

 1. https://akdenizedas.com.tr/tr/sayfalar/217/insan-kaynaklari linkini açın.
 2. Alt bölümden iş başvurusu üzerine tıklayın.
 3. Başvuru formu için lütfen tıklayınız butonunu seçin.
 4. Ekranda görülen formu doldurun.

Bu formda çok sayıda alan olmakla beraber bazıları,

 1. Fotoğraf,
 2. Adı,
 3. Soyadı,
 4. Cinsiyet,
 5. Ehliyet,
 6. Askerlik durumu,
 7. Medeni durumu,

Şeklindedir. İlk sayfadaki kişisel detaylar girildikten sonra alttan devam et denilerek, diğer kısımlar da doldurulur. Tüm hepsinin gerekli şekilde girilmesi ardından, başvuru kısa sürede tamamlanır.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*