Ağrı Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2023

1961 yılında açılan Ağrı Devlet Hastanesi 60 poliklinik odasına sahiptir. Arsa alanı 58.850.48 metrekare gibi oldukça geniş olup 106.36 metrekare oturum alanı vardır. 334 yatak kapasitesine sahip olan hastanenin 201 tane odası, 6 doğum odası, 11 ameliyathanesi vardır.

Hastanenin Karaköse ek binası ise 42 yatak kapasitesine sahiptir. Hastane genel anlamda Biyokimya ve Mikrobiyoloji, Acil Tıp, Beyin ve Sinir Cerrahisi ve Çocuk Cerrahisi gibi birçok birime sahiptir.

Her yıl istikrarlı büyümesini sürdüren kurum personel alımları yapmaktadır.

Ağrı Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Ağrı Devlet Hastanesi Personel Alımı

Ağrı Devlet Hastanesi bilime önem veren bir yapıya sahiptir. Bu bakımdan dünya çapındaki tıbbi gelişmeleri takip ederek sürekli gelişmektedir. Bu süreçte yeni personel ihtiyaçları da ortaya çıkmaktadır. Bir devlet kurumu olması sebebiyle ilanlar resmi biçimde duyurulmaktadır.

Eğer kurumda çalışmak istiyorsanız bunları İŞKUR, Resmi Gazete ve ilan.gov.tr gibi adreslerden takip etmeniz gerekir. Çünkü her ilan belirli tarihte son bulmaktadır. Dolayısıyla ilanların düzenli ve ayrıntılı bir şekilde kontrol edilmesi şarttır. Böylece alım yapılacak pozisyonların neler olduğu, başvurunun şekli, hangi evraklar gerektiği, genel ve özel şartların neler olduğu gibi bilgiler edinilebilir.

Ağrı Devlet Hastanesi İş İlanları

Ağrı Devlet Hastanesi tarafından verilen ilanlar her yıl farklılık gösterebilmektedir. Çünkü o anki ihtiyaçları doğrultusunda olmaktadır.

Eğer kurumun bünyesine personel olarak girmek istiyorsanız, sağlık personellerine ek olarak memur, idari ve destek personellerine yönelik iş alımı yapılabilir. İlanları takip ederseniz, güncel olarak hangi imkânların olduğunu da görebilirsiniz. Ardından pozisyona uygunsanız başvuru yapabilirsiniz. Nasıl başvuru yapılacağı hakkında ayrıntılı bilgi ilandan görülebilir.

Ancak adayların başvuru yapmadan önce aranan nitelikleri de incelemesi önerilir. Çünkü bunlara uyum sağlanmıyorsa kabul edilmeyebilir. Özellikle KPSS istenme durumu incelenmelidir.

2 Comments

  1. mrh Ben İstanbul da çalışmaktaydım restaurant tercübem var garsonluk yaptım. Hastanede bana uygun bir pozisyon da iş varsa temizlik yada başka birşey hiç farketmez bu numara dan ulaşabilirsiniz (05319263160)

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*