Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

Adana İlinin Yüreğir ilçesinde halka hizmet vermeye devam eden Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi hasta odaklı hizmet vermektedir. Hastaların memnuniyetini sağlamayı öncelikli olarak kabul eden kurum personeline de değer vermektedir.

Teknolojinin son imkânlarıyla donatılmış olan hastane bu kapsamda vatandaşlara daha sağlıklı ve kaliteli bir şekilde yaşamlarına devam etme olanağı sunmaktadır. Modern ekipmanlara sahip olan kurum araştırma ve geliştirme çalışmalarına da büyük önem göstermektedir.

Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi sağlık sektöründeki gelişmeleri takip etmektedir.

Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları

Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi kurulduğu günden bu yana gelişmesini devam ettirmektedir. Dolayısıyla zaman içerisinde yeni personel alımları da yapılmaktadır. Bunlar kurumun ihtiyacına göre belirlenmekte olup yılın farklı zamanlarda, farklı kanallar aracılığıyla verilebilmektedir.

Dolayısıyla hastane bünyesine girmek isteyen adayların duyuruları dikkatli şekilde takip etmesi gerekir. Bunun için İŞKUR Kamu Memur Alım İlanları ve Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı İlanı, Resmi Gazete ve ilan.gov.tr takip edilmelidir.

Hepsinin başvuru yapılabilecek belirli bir tarihi olduğu için, adayların büyük bir dikkat ve özen göstermesi gerekir.

Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Personel Alımı

Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi alım yapabilecek çok sayıda pozisyona sahiptir.  Dolayısıyla başvurmak isteyen kişilerin düzenli olarak kontrol etmesi, kendisiyle ilgili ilanlar olduğunda vakit kaybetmeden başvurması gerekir. Zira bir sonraki alım döneminde farklı pozisyonların yayınlanması muhtemeldir.

Kamu hastanesi olması nedeniyle, memur gibi pozisyonları adaylardan KPSS isteyebilir. Eğer buna yönelik şart bulunuyorsa, puanınız yoksa başvurmanız imkânsızdır. Söz konusu sınav farklı pozisyonlara yönelik de istenebileceği için, adayların girilmesi önerilir. İş başvurusunun nasıl yapılacağı hakkında ayrıntılı bilgi kurum tarafından yayınlanan ilanda yer almaktadır.

24 Comments

 1. Merhaba iyi günler hasta kayıt kabul sertifikam bulunmaktadır bütün hastane otomasyon programlarını kullanabilecek bilgiye sahibim lise mezunuyum adana numune hastanesinde çalışmak istiyorum

 2. Genel temizlik ve hastane kadrosunda sizinle çalışmak istiyorum
  Hızlı atık pratik biriyim deneyimliyim

 3. Merhabalar yaklaşık 5 yıl özel bir kurumda çalıştım 2 ay öncesine kadar. Tıbbı sekreterlik ve muhasebe sertifikam var yardımcı olursanız sevinirim .

 4. Merhaba. Meb. Hasta Kabul sertifika, F klavye , bilgi sayar ve hijyen sertifikam var hastanenizde çalışmak istiyorum. Degerlendirmenizi rica ederim. Hoşça kalın 5536431305

 5. kaloriferci sertifikam var katı sıvı gaz teknik eleman olarak sizinle çalışmak istiyorum

 6. Merhaba ben Amasya üniversitesi yasli bakim programindan 2016 yilinda mezun oldum.Dahiliye yoğun bakim ve Dahiliye servisinde stajimi tamamaladim.Isaret dili sertifikasi ve yasli jimnastiği belgem var hastanenizde görev yapmak istiyorum degerlendirmenizi rica ediyorum.

 7. adım cansu hastane işi arıyorum temizlik işide yaparm eşim askere gidecek paraya ihtiyacım var 05434363532

 8. MERHABA BEN LİSANS MEZUNUYUM EGE ÜNV.ONAYLI HASTA KAYIT SEKRETERLİĞİ VE DANIŞMANLIĞI SERTİFİKAM VAR,ORTA DERECEDE İNGİLİZCE SERTİFİKALARINA SAHİBİM.EKİM TARİHİNDEN İTİBAREN EVLİLİK DOLAYISIYLA ADANA’DA İKAMET EDECEĞİM İŞE İHTİYACIM VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.TEŞEKKÜR EDERİM.

 9. Merhaba ben önlisans mezunuyum temel sekreterlik ve bilgisayar sertifika var hastanemizde çalışmak istiyorum

 10. Merhaba ben Çukurova üniversitesi işletme fakültesi mezunuyum hasta kayıt kabul ve bilgisayar sertifikam var hastanemizde çalışmak istiyorum.

 11. Merhaba ben özel bir kursan hasta kayıt kabul programı ögrendim yani tıbbi sekreter sertifikam var ve hastanenizde çalışmak isterim

 12. Merhaba yaşlı bakim teknikeriyim hastanenizde calismak istiyorum stajda yapmıştım yoğun bakım servisinde degerlendirirseniz sevinirim.5465677681

 13. Karaisalı sağlık meslek lisesi tıbbi dokümantasyon ve Sekreterlik mezunuyum.Çukurova Üniversitesi ağız ve diş sağlığı mezunuyum is deneyimim var.değerlendirirseniz sevinirim. Saygılar.

 14. Ben 6 yillik diş hekimi asistani olarak çalistim deneyimim var hekim yardimcisi olarak ta tum aletler hakkinda bilgi sahibiyim hastanenizde çalismak istiyorum tecrubeme ve hastalara karsi duyarliligima guveniyorum degerlendirirseniz sevinirim

 15. KİLİS 7 ARALIK ÜNİVERSİTESİ İİBF İKTİSAT BÖLÜMÜ 2014 MEZUNUYUM. HASTAHANENİZDE ÇALIŞMAK İÇİN KENDİMİ FAZLASIYLA YETERLİ GÖRÜYORUM.
  ADANADA İKAMET EDİYORUM. BENİMLE ÇALIŞMAKTAN MEMNUN KALACAĞINIZDAN EMİNİM İİ AKŞAMLAR.

 16. Balcalı hastanesi çocuk yoğun bakımda,süt çocuğu ve büyük çocuk servisi olmak üzere hasta bakıcı olarak çalıştım deneyimliyim.universite terk ziraat fakültesi döner sermaye muhasebe ve satın alma bölümünde çalıştım bilgisayar kullanabiliyorum hastanenizde çalışmak istiyorum.gu

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*