Adalı Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2023

adalı-holding

Adalı Holding personel alımı yapacak!

Adalı Holding iş başvurusu yaparak sizde Adalı Holding’ın gücünden güç alabilirsiniz. Adalı Holding personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Adalı Holding eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Adalı Holding insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Binlerce çalışanıyla ulusal ve uluslararası birçok kurumun güvendiği köklü bir marka olmuştur. 45 yıldır üstlendiği projeleri kalite anlayışından ödün vermeden ve titizlikle yürüterek, başarıyla tamamlamıştır. İstanbul’daki merkez ofisinin yanı sıra Ankara, Adana, Amman, Bişkek, Zaho, Erbil, Bükreş, Kabil, Salalah, Batumi, Umman, Frankfurt, Washington DC, Köstence ve Niamey’de yer alan irtibat ofisleri ile başta inşaat olmak üzere birçok alanda hizmet vermekte ve yeni hedeflere doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

Bugün yıllık cirosu 200 milyon USD’yi aşan, Genel Müteahhitlik, İnşaat Yönetimi, Tasarım ve İnşaat, Proje Geliştirme Hizmetleri’nin yanısıra ABD Dışişleri Bakanlığı’na, Ortadoğu ve Avrupa’daki koalisyon kuvvetlerine ve A.B.D. ordusuna ”Yaşam Desteği” hizmeti sunan, yaygın bir inşaat ve hizmet organizasyonu bulunan Adalı Holding, bu portföyü ile önümüzdeki dönemde daha büyük başarılara imza atmak amacıyla çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir…

Buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*