Actavis Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Actavis personel alımı yapacak!

Actavis iş başvurusu yaparak sizde Actavis ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Actavis personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Actavis eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Actavis insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Actavis, eşdeğer ilaç, markalı ve biyo-eşdeğer ürünlerin geliştirilmesini, üretimini ve dağıtımını gerçekleştiren uluslararası uzman ilaç şirketidir. 2012 yılında Watson’la birleşerek Actavis adı altında faaliyetlerini sürdürmeye devam eden şirketin merkezi ABD de bulunuyor.

750’den fazla molekülden oluşan ürünlerini uluslararası alanda 60’tan fazla ülkede insan sağlığına sunan dünyanın üçüncü büyük eşdeğer ilaç üreticisi Actavis’in markalı ürünler birimi, temel olarak kadın sağlığı ve üroloji alanında ürünler geliştirmekte ve pazarlamakta olup, kadın sağlığı, onkoloji ve diğer terapötik alanlarda biyo-eşdeğer ürünler geliştirme ve pazarlama faaliyetleri gösteriyor.

fatgpt

Sürdürdüğü AR&GE çalışmaları ve ticari faaliyetleriyle Actavis, dünyada 5 milyardan fazla insana sağlık hizmeti sunuyor.

Vizyon

Güncel ve ulaşılabilir tedavi olanaklarını yüksek kalite standartlarıyla sunan, yerel ihtiyaçları uluslararası gücüyle karşılayan, sağlığa, paydaşlarına ve çalışanlarına değer katan öncü ilaç firmasıdır.

İşe Alım

Seçme ve yerleştirme sürecimizin amacı, adaylarımızın sahip oldukları yetkinlikler ve teknik beceriler doğrultusunda en uygun pozisyonlara yerleştirilmelerini sağlamaktır.

Sürecimiz, kurumun değerlerini ve pozisyonun gerekliliklerini tam olarak karşılayacak, performansları ile fark yaratacak adaylara zihinsel beceri testi, İngilizce testi, kişilik envanteri gibi araçlar uygulanarak ve yetkinlik bazlı mülakat teknikleri kullanılarak yönetilir.

Buradan açık pozisyonlara ulaşabilirsiniz.

fatgpt

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*